Minecraft sunucusu nasıl kiralanmalı?

Ivylean

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Zotac Geforce RTX 3090 Oc Edition
İşlemci: Amd Ryzen 7 7700X
Anakart: Gigabyte B650m DS3H
Ram: Corsair Vangeance 32 GB 6000 Mhz
SSD: Kingston FURY Renegade 1 TB
Arkadaşlar merhaba. Ben ve arkadaşım bir sunucu kiralamayı düşünüyoruz modlu Minecraft oynamak için. Sayımız zannediyorum maksimum 4'e çıkar, MC sürümü değişiklik gösterebilir çünkü henüz mod paketine karar vermedik ama, garanti olması açısından 1.19'u dahi kaldırabilmesi iyi olur. Bu isteklere uygun server sağlayıcısı önerebilir misiniz? Bir de merak ettiğim, web panel ile VDS arasındaki farklar neler?

Arkadaşlar merhaba. Ben ve arkadaşım bir sunucu kiralamayı düşünüyoruz modlu Minecraft oynamak için. Sayımız zannediyorum maksimum 4'e çıkar, MC sürümü değişiklik gösterebilir çünkü henüz mod paketine karar vermedik ama, garanti olması açısından 1.19'u dahi kaldırabilmesi iyi olur. Bu isteklere uygun server sağlayıcısı önerebilir misiniz? Bir de merak ettiğim, web panel ile VDS arasındaki farklar neler?
Bütçe nedir?

Web panel sunucuya kolayca websitesi kurabilmek için kullanılan bir panel.
VDS ya da VPS ise içine istediğin yazılımları yükleyebileceğin 7/24 açık duran bir bilgisayar.

Bütçe belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın. 150 liraya kadar bütçemiz var. Sitenin güvenilir olması daha ön planda bizim için.

keyubu, batihost gibi bir yerden Minecraft VDS kiralamanız en doğrusu olur, fakat 1.14 ve sonrası sürümler için 2-4gb ram tam anlamıyla yetmiyor. Sadece survival oynamak için size biraz pahalı olabilir.

1660285255909.png

İkisi de işinizi görür.

Bütçe belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın. 150 liraya kadar bütçemiz var. Sitenin güvenilir olması daha ön planda bizim için.

70-80 TL olan VDS ullanabilirsiniz, 10 kişi oynuyorduk yüksek sürümde.

ssss.PNG

Sıkıntı olabilir, site ismi vermiyorum.
Araştırarak bulabilirsin bunun gibi siteler

Yeni konular

Geri
Yukarı