Minecraft sunucusuna lama ve kitap eklenmiyor

Mistir Wirong

Femtopat
Daha fazla  
Geçtiğimiz gün Minecraft için Spigot bir server açtım. Bir anarşi sunucusu yapmayı planlıyordum fakat sunucuyu açıp book dupe ve lama (eşek) dupe yapmaya çalıştığımda olmadığını fark ettim. 2-3 gündür düzeltmek için plugin bulmaya ve videolar izlemeye başladım fakat aradığım şekilde videolar bulamadım. Burada yardım alabileceğimi düşündüm, bu konu hakkında bilginiz varsa lütfen yazın. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğimiz gün Minecraft için Spigot bir server açtım. Bir anarşi sunucusu yapmayı planlıyordum fakat sunucuyu açıp book dupe ve lama (eşek) dupe yapmaya çalıştığımda olmadığını fark ettim. 2-3 gündür düzeltmek için plugin bulmaya ve videolar izlemeye başladım fakat aradığım şekilde videolar bulamadım. Burada yardım alabileceğimi düşündüm, bu konu hakkında bilginiz varsa lütfen yazın. Teşekkürler.
Merhaba, konuyu biraz daha açarmısınız

Geçtiğimiz gün Minecraft için spigot bir server açtım. Bir anarşi sunucusu yapmayı planlıyordum fakat sunucuyu açıp book dupe ve lama (eşek) dupe yapmaya çalıştığımda olmadığını fark ettim. 2-3 gündür düzeltmek için plugin bulmaya ve videolar izlemeye başladım fakat aradığım şekilde videolar bulamadım. Burada yardım alabileceğimi düşündüm, bu konu hakkında bilginiz varsa lütfen yazın. Teşekkürler.

Dupe yapmak için Client kullanmanız gerek diye biliyorum.

Merhaba, konuyu biraz daha açar mısınız.

Kısaca özetliyeyim PC üzerinden Minecraft için bir anarşi sunucusu açacaktım fakat anarşi sunucularının vazgeçilmezleri olan dupelerin hiçbiri çalışmıyordu bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
Dupe yapmak için Client kullanmanız gerek diye biliyorum.

Evet ben de Client olmadığı içindir dedim ve Client kullanıp girdim fakat olmadı, biraz araştırdım fakat gene de yararlı bilgiler edinemedim.

Kısaca özetliyeyim PC üzerinden Minecraft için bir anarşi sunucusu açacaktım fakat anarşi sunucularının vazgeçilmezleri olan dupelerin hiçbiri çalışmıyordu bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Evet ben de Client olmadığı içindir dedim ve Client kullanıp girdim fakat olmadı, biraz araştırdım fakat gene de yararlı bilgiler edinemedim.

Dupe yeni sürümlerde kullanılamıyor diye biliyorum. Ve anarşi sunucu açacaksanız ve dupe yapacaksanız iyi bir sunucu bilgisayarına ihtiyacınız var.

Dupe yeni sürümlerde kullanılamıyor diye biliyorum. Ve anarşi sunucu açacaksanız ve dupe yapacaksanız iyi bir sunucu bilgisayarına ihtiyacınız var.

Sunucumun sürümü 1.12.2 genelde kullanılabilen Client'ler kullanılabilsin diye 1.12.2 yaptım ve genelde kullanılan sürüm 1.12.2 diye biliyorum ve bilgisayarım sunucu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı