Minecraft Texture paketlerinden virüs bulaşır mı?

EsadO

Hectopat
Ben bazı texture paketlerini indirmek istiyorum ama virüslüdür diye korkuyorum. Minecraft Texture paketlerinden virüs bulaşır mı? Kötü niyetli bir insan %0.1 ihtimal bile olsa bilgisayarıma virüs bulaştırabilir mi?

Ben bazı texture paketlerini indirmek istiyorum ama virüslüdür diye korkuyorum. Minecraft Texture paketlerinden virüs bulaşır mı? Kötü niyetli bir insan %0.1 ihtimal bile olsa bilgisayarıma virüs bulaştırabilir mi?

Curseforge adlı siteden indirrseniz olmaz. minecraft9.net sixminecraft minecraftshaders adlı sitelerden sakın indirmeyin %50 ihtimalli virüslü onlar.

Ya en basitinden bir antivirüs yazılımı kullan o söylesin sana bulaşır mı bulaşmaz mı diye olmaz mı?

Ben bazı texture paketlerini indirmek istiyorum ama virüslüdür diye korkuyorum. Minecraft texture paketlerinden virüs bulaşır mı? Kötü niyetli bir insan %0.1 ihtimal bile olsa bilgisayarıma virüs bulaştırabilir mi?

Sen indir kur bunu buradan sen indirdiğin zaman o söyleyecek sana virüslü mü virüssüz mü diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı