Çözüldü Minecraft "Üzgünüz! Çevrimiçi olduğunuzdan emin olun ve yeniden deneyin" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Minecraft'ım orijinal. Sizce neden bu hatayı alıyorum. Kaç kere silip yüklesem de bu sorunu çözemedim. Yardımcı olur musunuz? Bu sorun ile ilgili konular açılmış ama hiçbirinde çözüm yok. D:

Dosya Ekleri

• 1614201439306.png
    1614201439306.png
    620,1 KB · Görüntüleme: 558
Çözüm
Söylediğin Launcher orijinal hesap istiyor mu? Korsan launcherlarda oyun açılıyor. Ama benim orijinal hesabım var boşuna mı aldım? Kullanmak istiyorum. Bazı korsan launcherlar hesap çalıyor diye biliyoruö.
C:/Windows/System32/drivers/etc konumunu gir, orada host dosyası olması gerek. Onu aç, en altta Mojang gibi bir şey olması gerek. O 2 satırı sil, yeniden dene.

Arama kısmına %appdata% yazıp enterlayın sonra ".Minecraft " dosyasını silin. Sonra Minecraft ile ilgili her şeyi silip yeniden yükleyin.
Bu işe yaramadı. Her şeyi silip yeniden başlat bile yaptım.
Bu sitede çok fazla çözüm önerileri var, biri çalışabilir.
Maalesef bunlar da işe yaramadı.

Format çözer ama formata gerek var mı ki bir oyundaki hata yüzünden?
1 TB kadar dosyam var. Ne kadarı gerekli ne kadarı gereksiz hiç bilmiyorum. Biraz tedirginim o yüzden. Hiç format atmak istemiyorum. Ama sistemim o kadar iyi olmadığı için oynayacak başka bir oyun da yok. Format atmadan nasıl çözeceğim ki bu sorunu?

1 TB kadar dosyam var. Ne kadarı gerekli ne kadarı gereksiz hiç bilmiyorum. Biraz tedirginim o yüzden. Hiç format atmak istemiyorum. Ama sistemim o kadar iyi olmadığı için oynayacak başka bir oyun da yok. Format atmadan nasıl çözeceğim ki bu sorunu?

Başka bir Launcher denesen? Mesela badlion deneyebilirsin.

Geri
Yukarı