Çözüldü Minecraft Windows 10 Edition Betadan Çıkılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShinBRO

Femtopat
Minecraft Windows 10 Edition sürümünü yükledim. Çıkmak için önce Xbox Insider, sonrasında ise Wsreset gibi şeyleri denedim. Hem wsreset çalışmadı hem Windows Store bozuldu hem de Minecraft betada kaldı. Sorunun çözümünü bilenler yazarsa sevinirim.
Bu arada Minecraft'ı sil tekrar yükle yapıp bilgisayarı yeniden başlatma işlemlerini denedim, yine olmadı.

Çözüm
İzlemediysen izle.

Bakıyorum şu an.
Sil tekrar yükle işlemi yapılıyor eğer betadan çıkarsa haber veririm şimdiden zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.
Efendim tüm işlemleri denedim şey yaptım öncelikle Xbox Insider ile betadan çıkıp CMD ile wsreset kodunu düzeltip wsreset çektim ondan sonrada Minecraft Windows 10 Edition yüklemeye başlattım yine ama yine oyun beta olarak gözüküyor. Sorun bilgisayarda mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bak. Nasıl Beta'ya katılınır/çıkılır. başka yöntem bu.

Sorunu çözdüm. Deneme sürümünden dolayı olmuyormuş.
Xbox Insider Hub > Ön izlemeler > (Katıldınız) Minecraft for Windows 10 > Yönet > Önizlemeden ayrıl. Sonra sil yükle yap Minecraft'ı.

Dosya Ekleri

• 1618914252456.png
    1618914252456.png
    1 KB · Görüntüleme: 149
  • 1618914308865.png
    1618914308865.png
    787 bayt · Görüntüleme: 111
  • 1618914317118.png
    1618914317118.png
    1,1 KB · Görüntüleme: 101
Bunu yaptım ama olmadı sil yükle yaptım zaten.

Windows Store düzeldi MC daha bozuk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buna bak. Nasıl Beta'ya katılınır/çıkılır. Başka yöntem bu.

İzlemediysen izle.

Bakıyorum şu an.
Sil tekrar yükle işlemi yapılıyor eğer betadan çıkarsa haber veririm şimdiden zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.
Efendim tüm işlemleri denedim şey yaptım öncelikle Xbox Insider ile betadan çıkıp CMD ile wsreset kodunu düzeltip wsreset çektim ondan sonrada Minecraft Windows 10 Edition yüklemeye başlattım yine ama yine oyun beta olarak gözüküyor. Sorun bilgisayarda mı?
Buna bak. Nasıl Beta'ya katılınır/çıkılır. başka yöntem bu.

Sorunu çözdüm. Deneme sürümünden dolayı olmuyormuş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı