Minecraft Windows 10 Edition Steam'a gelir mi?

Dediğim kitleyi az çok herkes biliyor zaten Türkiye de embriyor döneminden itibaren eline tablet telefon verilerek başlanıyor artık.
Oyunu oynayan çoğunun yaşı 13 14'ü geçmiyor.

Böyle devam reis :) Minecraft oynamadığı halde beni bile rahatsız ettin helal olsun valla
Hocam siz oyunu almak istiyorsanız diyecek bir şeyim yok ama bir Rockstar'ın GTA serisine verdiği değere bir de Minecraft'ın verildiği emeğe ve çıkan sonuca bakıyorum söyleyecek laf bulamıyorum.

Steam de bulunan coğu oyun indie yapım neden bahsettiğinizi pek anlayamadım.

Steam'de sadece rock star Games'in oyunları satılmıyor, bilin istedim.
Bu arada hocam akıl yaşta değil baştadır sözünün vücut bulmuş halisiniz resmen

Böyle devam reis :) Minecraft oynamadığı halde beni bile rahatsız ettin helal olsun valla

Steam de bulunan coğu oyun indie yapım neden bahsettiğinizi pek anlayamadım.
oyunun bu kadar satması diyorum tamam oyun içeriği bol özgün bir yapım ama rockstar gta için çok daha ayrıntı ya yer veriyor oyun için en ufak detayına kadar bence
Steam'de sadece rock star Games'in oyunları satılmıyor, bilin istedim.
Bu arada hocam akıl yaşta değil baştadır sözünün vücut bulmuş halisiniz resmen
hocam istediğinizi diyebilirsiniz bir şey demiyeceğim bana katılın diye de yalvarmıyorum yani bu triplere boşuna giriyorsunuz ayrıca son 4 5 yıldır youtube dahil her yerde görmek artık çok sıktı bir zamanlar oyunu severek oynayan biri olarak
suyunu çıkarttılar oyunun sömürdüler resmen

Asıl soruya gelecek olursak ileriki dönemlerde gelebilir ancak normal sürüm 50 Master versiyonu 100₺ olarak gelir büyük ihtimalle.
Bedrock sürümü Java'ya nazaran daha kapalı bir sürümdür ancak onun imkanları daha iyi bence tak arkaya kanadı 10₺'ye gezin ortalıkta. :D

Yalansa yalan de her şey ortada zaten sadece çocuklar demiyorum ama çoğu çocuk buna inanmıyorum diyorsan kendi kararındır kendini avutmaya devam et.

Bak öncelikle şu bir oyunun kitlesine göre oyunu değerlendirme algısını bir kenara atın.

2. olarak hiçbir 12 yaşının altında olan çocuk Steam'a sırf Minecraft'tan dolayı 60 70₺ vermez eğer verecek olsaydı çoktan Microsoft Store dolmuş olurdu.

3. olarak sen de bu oyunu çocukken çocuk aklı ile laf ettiğin kitle gibi oynadın burada hiç boşa sıkma.

4. olarak bu oyunu sadece çocuklar oynamıyor inşallah bunu da biliyorsundur.

Senin dediğin şöyle sana karşı kullanayım. Sana ve senin yorumuna bu forumun ihtiyacı yok.

Dediğin şey buna çıkıyor.

Bir çocuk gidipte Steam'dan Minecraft'a para vermez.

Asıl soruya gelecek olursak ileriki dönemlerde gelebilir ancak normal sürüm 50 Master versiyonu 100₺ olarak gelir büyük ihtimalle.
Bedrock sürümü Java'ya nazaran daha kapalı bir sürümdür ancak onun imkanları daha iyi bence tak arkaya kanadı 10₺'ye gezin ortalıkta. :D

Bak öncelikle şu bir oyunun kitlesine göre oyunu değerlendirme algısını bir kenara atın.

2. olarak hiçbir 12 yaşının altında olan çocuk Steam'a sırf Minecraft'tan dolayı 60 70₺ vermez eğer verecek olsaydı çoktan Microsoft Store dolmuş olurdu.

3. olarak sen de bu oyunu çocukken çocuk aklı ile laf ettiğin kitle gibi oynadın burada hiç boşa sıkma.

4. olarak bu oyunu sadece çocuklar oynamıyor inşallah bunu da biliyorsundur.

Senin dediğin şöyle sana karşı kullanayım. Sana ve senin yorumuna bu forumun ihtiyacı yok.

Dediğin şey buna çıkıyor.

Bir çocuk gidipte Steam'dan Minecraft'a para vermez.

Oyunu 15 yaşımın sonlarında oynamaya başladım
Ve evet TR'nin en kanser kitleli oyunun da tabii ki kitleyi öne çıkaracağım
Oyunu Full çocuklar oynuyor demedim lafı çarpıtma çoğunluk dedim
Son olarak nereden biliyorsun oyunu satın almayan çocuk olduğunu belki duyarlı bir çocuktur alır ne var bunda.

Genel algı yaratmak istemem ama 12 yaş altındakilerin Steam vb platformlardan haberi olduğunu sanmıyorum. Konu yine baltalandı, LOL CS:GO ve bir çok oyunun konuları neden böyle oluyor?

Genel algı yaratmak istemem ama 12 yaş altındakilerin Steam vb platformlardan haberi olduğunu sanmıyorum. konu yine baltalandı, LoL CS:GO ve birçok oyunun konuları neden böyle oluyor?

Benim bu oyunla bir alıp veremediğim yok ama YouTube dahil her yerde önüme çıkıyordu bir ara çıldırttı beni kitlesini o yüzden sevmiyorum takığım aynı şu anki Brawl Stars Clash Royale gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı