Minecraft Windows 10 Sürümü Serverlere girilmiyor

Maryo

Hectopat
Sorunum oyuna girdiğimde server kısmında yakında diye bir seçenek var ve market yerine girdiğimde sorun oluştu diyor.
Güvenli internet ile alakası var mıdır?

Windows 10 Edition güncel olmadan açılmaz.

Arkadaş Microsoft Store dışından indirmiş olabilir o yüzden sordum, .appx dosyasını indirip kurabiliyorsunuz eski sürümlerin.

Belki sunucuların daha olmadığı bir sürüm indirip "Yakında" yazısı ile karşılaşmış olabilir. Bence silip yüklemeli.

Ben oyunun .appx dosyasını indirip korsan oynadığını düşünüyorum, bu yüzden de market yerine girdiğinde sorun oluştu diyor büyük ihtimalle.

Arkadaş Microsoft Store dışından indirmiş olabilir o yüzden sordum, .appx dosyasını indirip kurabiliyorsunuz eski sürümlerin.

Belki sunucuların daha olmadığı bir sürüm indirip "Yakında" yazısı ile karşılaşmış olabilir. Bence silip yüklemeli.

Ben oyunun .appx dosyasını indirip korsan oynadığını düşünüyorum, bu yüzden de market yerine girdiğinde sorun oluştu diyor büyük ihtimalle.
Wow. Peki. Uğraşmış mıdır bilmem fakat ihtimal tabii.

Wow. Peki. Uğraşmış mıdır bilmem fakat ihtimal tabii.

1-Orijinal oyun.
2-16.02 sürümü yani son sürüm.
Yakında yazıyor ama.

Geri
Yukarı