Çözüldü Minecraft yüklenirken hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Minecraft'ı yüklerken hata alıyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Ve oyun orijinal.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Görev Yöneticisi'ni açın ve Dosya > Yeni Görev Çalıştır dedikten sonra kurulumu seçin. "Bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur" seçeneğini seçin ve Tamam deyin. program çalışacaktır. (Alıntıdır bir yerde gördüm bir deneyin)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
The error code 2503. The Installer has encountered an unexpected error installing this package. ... The error code 2502. This error is mostly due to permissions issue with the Temp folder of Windows which can be usually found in C:\Windows\Temp.

Görev Yöneticisi'ni açın ve Dosya > Yeni Görev Çalıştır dedikten sonra kurulumu seçin. "Bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur" seçeneğini seçin ve Tamam deyin. program çalışacaktır. (Alıntıdır bir yerde gördüm bir deneyin)

Çözüm
Teşekkürler dediğiniz gibi yapınca sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı