Minecraft'da ne yapmam gerekli?

SMiralayS

Centipat
Maden kazdım bayağı bir şey buldum şimdi ne yapmalıyım? Nethere mi gitmem gerek gidersem ne yapmam gerek? Ne almam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
SMiralayS

SMiralayS

Centipat
Çek bir elmas set elmas kılıç ve kazma nethera git kuvars oradaydı galiba kaz kuvars ev yap sonra takıl miss.
Altın setim var Elmas kazma ve kılıcım da var. Deneyeceğim teşekkürler.

fatal23

Picopat
Altın topla, nethere git, pigmenlere altın at, ender gözü al, sonra blaze kes, çubuklarını topla, sonra ender la çubuklaraı craft et, endarman gözü ile zindanı bul, sonra ender gözlerini portala koy, ve portala gir, ejderi kes, gg wp.
En son sürümlerde yaşam kurmak daha hoş bitirmektense.
Aynen.

KS
SMiralayS

SMiralayS

Centipat
Oyunu bitirmek mi istiyorsun yoksa öyle takılmak ve yaşam kurmak mı?
Hayatta kalmak amacım hocam. Öyle ejder kesip oyun bitirme gibi amacım yok. Bir nevi daha çok nasıl gelişirim.
Oyunu bitirmek mi istiyorsun yoksa öyle eğlencesine takılmak mı?
Hayatta kalma amacım hocam.
Altın topla, nethere git, pigmenlere altın at, ender gözü al, sonra blaze kes, çubuklarını topla, sonra ender la çubuklaraı craft et, endarman gözü ile zindanı bul, sonra ender gözlerini portala koy, ve portala gir, ejderi kes, gg wp.
Hocam sadece bunları mı yapabilirim? Bitirme gibi bir amacım yok çünkü.

SaltukSakura

Picopat
Hayatta kalmak amacım hocam. Öyle ejder kesip oyun bitirme gibi amacım yok. Bir nevi daha çok nasıl gelişirim.

Hayatta kalma amacım hocam.
Redstone olaylarından anlıyorsan bir sürü farm yapabilirsin. Köy kurabilirsin, yeraltı base kurabilirsin, yapı yapabilirsin. Bilmiyorum yapacak milyon tane şey var :D. Ben genelde böyle oynuyorum.

Yukarı