Çözüldü Minecraft'ı Microsoft'a bağlarsam Xbox profilindeki isme mi dönüşüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
1642608750608.png

Cape için Microsoft'a bağlamaya karar verdim. Xbox nickimi gösteriyor, Premium adım değişmez değil mi?

Selam. Ben kendi sitesinden orijinal Minecraft almayı düşünüyorum. İlk satın aldığımda nicki başta kendim belirleyebiliyor muyum? Yoksa XBOX hesabının adını mı direk veriyor?
Hocam eğer Windows Edition alırsanız Java hediye edilecek, o yüzden Java almayın alacaksanız. Bu konuya bakabilirsiniz: Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

İsim konusunda da şunu söyleyebilirim ki Xbox hesabı ile Minecraft ismi farklı şeyler. İlk başta ismi belirlemenize izin vermese bile (Böyle olacağını sanmıyorum) sonrasında ayda 1 kere olmak üzere isminizi kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz Minecraf.net üzerinden. Sıkıntı yapmayın yani :)

Hocam eğer Windows Edition alırsanız Java hediye edilecek, o yüzden Java almayın alacaksanız. Bu konuya bakabilirsiniz: Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

İsim konusunda da şunu söyleyebilirim ki Xbox hesabı ile Minecraft ismi farklı şeyler. İlk başta ismi belirlemenize izin vermese bile (Böyle olacağını sanmıyorum) sonrasında ayda 1 kere olmak üzere isminizi kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz Minecraf.net üzerinden. Sıkıntı yapmayın yani :)
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı