Minecraft'ı ucuza nasıl alınır?

Key almak mantıklı, kalıcı olur.

Aynı şekilde Steam hesabı, Epic Games hesabı, Instagram hesabı satan kişilere de tepki gösterir misiniz? Sanmam.

Stokçuluk.

Steam hesabı satmak yasal. Epic Games satanlara tepki gösteriyorum zaten. Instagram satmak da saçma. Bölgesel fiyatlandırması olan bir yazılımı başka ülkeden almak yasal değil bence.
Steam hesabı satmak yasal. Epic Games satanlara tepki gösteriyorum zaten. Instagram satmak da saçma. Bölgesel fiyatlandırması olan bir yazılımı başka ülkeden almak yasal değil bence.
Daha önce Epic Games hesabı satanlara gösterdiğim tepkiler hala konularda durur.

Steam hesabı satmak yasal.
Değil, yasal olduğunu savunacaksanız desteğe "ben bu hesabı satın aldım, xxx hakkında sorum var" yazın :p.
Epic Games satanlara tepki gösteriyorum zaten.
Tebrikler.
Instagram satmak da saçma.
Yo.
Bölgesel fiyatlandırması olan bir yazılımı başka ülkeden almak yasal değil bence.
Doğru.

Windows 10 Edition alabilirsiniz.
Java alacağım dedim ya?
Alacaksanız herşeyi değişen ve satıcının rızasıyla satılan bir premium alın. Premium satan siteler var ama ben güvenmiyorum çünkü hangi yoldan alındığı belli değil. Bence bulunduğunuz yere yakında bulunan oyundan sıkılmış birinden alın ucuza satıyorlar 110 120TL ye satılıyor hemde herşey güvenli oluyor.
İlk e-posta onlarda olduklarından değişiyor.

Ben 1 ay önce DurmaPlay'den Key olarak 180TL'ye aldım. Satın alımdan sonra direk ekranda çıkıyor Key. Minecraft'ın orijinal sitesi satın alımlarda sıkıntılı ismini kabul etmez falan ise değiştir olmadı zorla, her ay isim degistirebiliyorsun zaten. Mailine Mojang tarafından gelen satın alım mailini kaydet. Sıkıntı çıkmaz ama olurda çıkarsa hallediyorlar.

Arkadaşlar 220TL verecek param yok. VPN ile Rusya üzerinden, ruble birimi ile alabilir miyim? Veya ucuza getirme yolu var mı? 3. parti siteler önermeyin. G2a sitesinin sıfır satıcı olduğunu düşünüyorum. Key olarak veriyorlar ve 180TL yazıyor, bu doğru mu ayrıca?
instagramdan ulaşırsan 100 tl ve veriyorum minecraft premium. ( Orjinal kendim siteden aldim direkt) Ayrica optifine cape de var onu da istersen toplam 130 liraya veririm brom. instagram hsynktrc buradan da yazabilirsin .

instagramdan ulaşırsan 100 tl ve veriyorum minecraft premium. ( Orjinal kendim siteden aldim direkt) Ayrica optifine cape de var onu da istersen toplam 130 liraya veririm brom. instagram hsynktrc buradan da yazabilirsin .
Hocam yanlış anlamayın. Mesaj sayınız düşük olunca biraz tırsmadım değil. Ama aklımda bulunduracağım.
Ben 1 ay önce DurmaPlay'den Key olarak 180TL'ye aldım. Satın alımdan sonra direk ekranda çıkıyor Key. Minecraft'ın orijinal sitesi satın alımlarda sıkıntılı ismini kabul etmez falan ise değiştir olmadı zorla, her ay isim degistirebiliyorsun zaten. Mailine Mojang tarafından gelen satın alım mailini kaydet. Sıkıntı çıkmaz ama olurda çıkarsa hallediyorlar.
Minecraft'ın kendi sitesinde "kod kullan" sekmesinden mi etkinleştirdiniz? Link bu mu? Minecraft Premium Satın Al, Gift | %33 indirim

Arkadaşlar 220TL verecek param yok. VPN ile Rusya üzerinden, ruble birimi ile alabilir miyim? Veya ucuza getirme yolu var mı? 3. parti siteler önermeyin. G2a sitesinin sıfır satıcı olduğunu düşünüyorum. Key olarak veriyorlar ve 180TL yazıyor, bu doğru mu ayrıca?

GameSatış'tan 2 el e-maili değişen hesaplar var bansız oradan alabilirsin bazıları kendi açtığı hesapları satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı