Minecraft'ın yaş kitlesi neden bu kadar küçük?

Alikaplan801

Decipat
Makaleler
7
1 haftadır Minecraft'ta SonOyuncu sunucusuna sarmıştım fakat oyundakiler yaşlarını açıklayınca oyundan soğudum. Biri 8 dedi diğeri 11. Bu oyunun yaş kitlesi neden bu kadar küçük? Sildim gitti.

Çok komik bir anı geldi aklıma. Yıllar önce bir tane oyun oynuyorum çevremde de hiç oynayan yok ama keyif alıyorum. Birisiyle sohbet ediyorum bana yaşımı sordu "20" dedim "oha bu yaşta ne yapıyorsun burada" falan dedi. Ona sordum 12 dedi. Bildiğin kötü hissettim sanki böyle işsiz güçsüz sefil bir yaratıkmışım da oyun oynuyormuşum gibi. Hem 20 yaş neydi ki ergenliğin bir üstü...

@kino Kurucuları ve moderatörleri kaç yaşın da, 20 yaşında veya daha büyük olan kişiler var serverda emin ol, ve 20'ye yakın server de olan Youtuberlar ve server de ki yapıları yapan mimarlar? ve Minecraft videosu çeken 20-25-15-10-30-40 vs. yaşın da ki kişileri :D

Kurucuları ve moderatörleri kaç yaşında, bunu düşünün, ve 20'ye yakın server de olan Youtuberlar? :D

Minecraft değildi nispeten pek bilinmeyen ufak bir oyundu neyse. Ama oluyor sanki yaşıtların plazalarda ofislerine giderken sen çocuklarla oyun oynuyormuşsun gibi bir de üzerine "oha bu yaşta ne yapıyorsun burada" tepkisi gelince 20 yaşında mezara girmiştim. O günden beri mesafeliyim yaş konusunda. 😂

Not: Umarım huzurevinde wi-fi vardır.

@kino Kurucuları ve moderatörleri kaç yaşın da, 20 yaşında veya daha büyük olan kişiler var serverda emin ol, ve 20'ye yakın server de olan Youtuberlar ve server de ki yapıları yapan mimarlar? ve Minecraft videosu çeken 20-25-15-10-30-40 vs. yaşın da ki kişileri :D
Eşo Dayı 40 yaşında var galiba. :)

Ee? Minecraft çıktığı zaman 2010'da telefonda oynamaya başladım, sonra bilgisayar falan derken bu oyun ile büyüdüm. O zamanlar bende 8 10 yaşındaydım. Onlar'da büyüyecek. Hatta benim hoşuma gidiyor oyunu bende dahil hala oynayanların olması.

Bu arada Sonoyuncu gibi premium olmayan sunucular'da normal. Hypixel gibi serverlar'da 40 yaşında insanlar bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı