Minecraft'ta Depoyu Nereye Koymalıyım?

Minecraft başlıyorum başında eğleniyorum 1 saat sonra yapcak bir şey bulamıyorum hiçbir zaman şöyle bir ev yapamadım. Konu sahibi ne önerirsin sen sıkılmamam için?

İnternetten esinlenmek iyi olur. Bende bir şey bulamıyordum ama artık yapacak çok şey olduğunu fark ettim. Mesele bir fırın evi şömine depo savaş sığınağı at ahırı hayvan ambarı farm maden yeri kazı alanı gibi mesela ilham al ve fazla büyük yapılardan kaçın.
Zaten ev yapmak o kadar umrumda değil Minecraft izlemeyi seviyorum keyifli oluyor, Oyun'a gelince olmuyor acaba hardcore mi denesem?

Sanmam hardcoreda gelişip ölmek çok acı veriyor. Tavsiye etmem.

İnternetten esinlenmek iyi olur. Bende bir şey bulamıyordum ama artık yapacak çok şey olduğunu fark ettim. Mesele bir fırın evi şömine depo savaş sığınağı at ahırı hayvan ambarı farm maden yeri kazı alanı gibi mesela ilham al ve fazla büyük yapılardan kaçın.

Sanmam hardcoreda gelişip ölmek çok acı veriyor. Tavsiye etmem.
Tamam,ben gidim bari fallout 3 oynum.Saolun cevap için minecraft bu hafta sonu gine başlıcam.

Tavsiyem çiftliğin yanına yeni bir çukur aç.
Benim depoyu göstereyim:
1604056406839.png

Depo düzeni bunun gibi olabilir.

Luser'in yaptığı depo. :) Hayvanların arka tarafındaki yeri düzleştirip oraya yapabilirsiniz.
Evet ondan baktım çok güzel yapılar yapıyor.
Luser'in yaptığı depo. :) Hayvanların arka tarafındaki yeri düzleştirip oraya yapabilirsiniz.
Gölün olduğu yeri doldurup oraya yapmayı planlıyorum.
Arkadaşlar tamamladım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_132.png
    Screenshot_132.png
    206,1 KB · Görüntüleme: 274
  • Screenshot_133.png
    Screenshot_133.png
    296,1 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_131.png
    Screenshot_131.png
    246,6 KB · Görüntüleme: 252
Son düzenleme: