Minecraft'ta farenin aniden hızlanması

İşletim sistemi
Windows 10

exion0

Femtopat
Daha fazla  
Minecraft 1.8.X sürümlerinde farem aniden hızlanıyor, bazen düzeliyor ama yeniden yapmaya başlıyor 2-3 dk sonra. Görev yöneticisinden düşüğe aldım önceliği azıcık daha kontrol aldım ama yine de düzelmedi, arka planda mouse ile ilgili çalışan bir uygulama da yok. Çözüm var mı?

Mousenin ortasında bir tuş olacaktır. Yanlışlıkla ona basarak hassasiyeti arttırıyor olabilirsiniz.

Minecraft 1.8.X sürümlerinde farem aniden hızlanıyor, bazen düzeliyor ama yeniden yapmaya başlıyor 2-3 dk sonra. Görev yöneticisinden düşüğe aldım önceliği azıcık daha kontrol aldım ama yine de düzelmedi, arka planda mouse ile ilgili çalışan bir uygulama da yok. Çözüm var mı?

Aynı durum bende de var. Birisi OptiFine'den kaynaklanıyor demişti ama tam bilgim yok. İstersen deneyebilirsin. Eğer olursa bana da haber et lütfen :)

Mousenin ortasında bir tuş olacaktır. Yanlışlıkla ona basarak hassasiyeti arttırıyor olabilirsiniz.

Hayır DPI'ımı arttırmıyorum, ve sadece 1.8.X sürümlerinde oluyor. Özellikle bir dövüşe girince.
OptiFine'ın eski sürümlerinden dolayı oluyor. OF'yi kaldırın. Eminim olacaktır. Sonrada çözüm olarak işaretlersiniz.
Peki deniyorum.
Aynı durum bende de var. Birisi OptiFine'den kaynaklanıyor demişti ama tam bilgim yok. İstersen deneyebilirsin. Eğer olursa bana da haber et lütfen :)

Denedim, yeni OptiFine sürümlerinde daha kötü oluyor bende. Bir de OptiFine'sız deneyeceğim.

Evet, normal OptiFine'sız oyuna girince sorun çözülüyor. Ama tabiikide FPS düşük.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı