Çözüldü Minecraft'ta harici ekran kartına geçme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Zaneisboos

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Şu an HD Graphics 620 kullanıyor. R5 M330 kartıma geçirmek istiyorum. TLauncher ve orijinal kullanıyorum ikisi içinde nasıl yapılır söylerseniz daha iyi olur. Ayarlar>grafik ayarları>minecraft>seçenekler olayını yaptım işe yaramadı. Sistem gereksinimleri lazımsa yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam DDU ile silip tekrar yükler misiniz?
Hocam videolarını izledim yaptım ilk açılmadı sonrasında açıldı girdim yine HD Graphics'i kullanıyordu. Sizi gerçekten yordum hiç vazgeçmeden yazdınız teşekkür ederim size artık kendim yapmaya çalışacağım. Eğer yaparsam buraya yazıp çözüm olarak işaretlerim. Bağlılığınız için size ayrı teşekkür ederim.

Merhabalar. Sorunu çözdüm. Oyun açıkken görev yüneticisinden dosya konumunu aç dedim. Çıkan uygulamayı grafik ayarlarından ekledim. Şuan harici ekran kartını kullanıyor. Herkese teşekkürler.
Hocam DDU ile silip tekrar yükler misiniz?
Hocam videolarını izledim yaptım ilk açılmadı sonrasında açıldı girdim yine HD Graphics'i kullanıyordu. Sizi gerçekten yordum hiç vazgeçmeden yazdınız teşekkür ederim size artık kendim yapmaya çalışacağım. Eğer yaparsam buraya yazıp çözüm olarak işaretlerim. Bağlılığınız için size ayrı teşekkür ederim.

Merhabalar. Sorunu çözdüm. Oyun açıkken görev yüneticisinden dosya konumunu aç dedim. Çıkan uygulamayı grafik ayarlarından ekledim. Şuan harici ekran kartını kullanıyor. Herkese teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı