Minecraft'ta herobrine var mıdır?

Suikastçi

Yoctopat
Katılım
27 Ocak 2022
Mesajlar
1
Aslında vardı, eskiden notch Steve karakterini oyuna ekledi ve bence çok saçma bir karakterdi
Neyse daha sonra notch bunu oyundan kaldırdı yani kaldırdı dediğim sonra ki sürümlerden kaldırdı alphaya baksanız hayla orda duruyor,notch daha sonra bunu yok etmeye ayarladı ve alphada oynayan kişiler etrafta bir veya bir kaç tane Steve görünce herhalde bir efsane oldu bu yani teknik olarak Herobrine hep vardi
 

Balık etli cat

Picopat
Katılım
16 Ekim 2021
Mesajlar
165
Makaleler
2
Çözümler
1
Herobrine yok. Ama oyunun eski sürümünde bizi taklit eden steve görünümlü beyaz gözleri olmayan bir canlı vardı ve bizimle savaşıyordu. Şu an kodların içerisinde yer alıyor fakat oyunda yok. Herobrine ise hayranların kendi uydurduğu bir şey. Oyundaki canlının adı "mob" ve beyaz gözü yok. Artık oyunda da yok zaten.
 

emregunel0

Centipat
Katılım
30 Nisan 2021
Mesajlar
818
Çözümler
4
Vardır. Geçenlerde oynarken hapsettiğim enderman'i kaçırmaya gelmişti. Farkettim bende. Tuttum kılıcı attım o sırada bayıldı. Şuanda etrafını obsidyenle kapattım hapsettim. Arada yemeğini veriyorum iyi anlaşıyoruz. Bu işin şakası tabiki. Yoktur hocam. Olmadı ve olmayacak.
 
Katılım
21 Mayıs 2021
Mesajlar
1.216
Çözümler
2
Yok. Ama Minecraft gerici bir oyun. En azından benim için. Tek kişilik modu hala gerilmekten oynayamıyorum.

Oyunun ayarlarında bölge ve çevre seslerini kapat böylece mineshiftler gelmez. Arkadaşların Minecraft oynuyorsa onları çağır ve sunucu açıp oyna. Korkacak bir şey yok çünkü kaldırıldı. Eskiden insan mobu vardı. Bu moblar zombi gibi mağarada çıkıp sana vuruyorlardı. Aralarındaki tek fark texturenin steve texturesi olması. Bu da 1.6.9 betada geldi ve 1.6.9 tam sürümde kaldırıldı.
 
Yukarı