Minecraft'ta ilk hangi eşyaya Netherit basılmalı?

Jawierd

Centipat
Makaleler
1
Selamlar, Minecraft'da 2 tane Netherit külçesi yapabildim. Yatak patlatma taktiğiyle buluyorum antik kalıntıları. Bütün eşyalarım elmas ve fazladan elmasım da var. Netherit'i daha fazla arayacağım fakat yatak patlattığım için haliyle canım bayağı bir azalıyor. Hatta 1 kere ölmüştüm. Oyunu bitirmeyi de bi süre sonra planlıyorum ama önce Netherit zırh çekmek istiyorum. Sizce kılıcıma veya baltama mı basayım yoksa herhangi 2 tane zırhıma mı basayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, Minecraft'da 2 tane netherit külçesi yapabildim. Yatak patlatma taktiğiyle buluyorum antik kalıntıları. Bütün eşyalarım elmas ve fazladan elmasım da var. Netherit'i daha fazla arayacağım fakat yatak patlattığım için haliyle canım bayağı bir azalıyor. Hatta 1 kere ölmüştüm. Oyunu bitirmeyi de bir süre sonra planlıyorum ama önce netherit zırh çekmek istiyorum. Sizce kılıcıma veya baltama mı basayım yoksa herhangi 2 tane zırhıma mı basayım?

Ben bayağı bir arkadaşlarımla oynadım ve aslına netherit bulması kolay tüm envanterini yatak doldurup nethera git 13 veya 12. katmanda durup patlata patlata git ben 1 gün de tüm setime basmıştım kazmaya öneririm ya da kılıç sonra zırhlara bas.

Yeni konular

Geri
Yukarı