Minecraft'ta istediğinizi yapıyorum

KaptanINO

Centipat
Makaleler
2
Yer
UwU
Selam arkadaşlar! Bir proje başlatıyorum. Siz bana oyunda istediğiniz bir blok/nesne/eşya söylüyorsunuz ben sizin için bunun modunu yapıyorum. Aşırı komplike şeyler yapamam. Sadece göstermelik şeyler yapabilirim. İstediğiniz modu yaptıktan sonra hem jar hali hem de mcreator ZIP dosyasını atacağım! 10 mod sonra bunları çorba yapabilirim :D Önerilerinizi bekliyorum!

Makaleler
3
Yer
İzmit
Profil resmimi de şu bloklar üstüne çizebilir misiniz? :D
John Smith Yakın.png

Olayı galiba yanlış anladım ama şansımızı deneyelim. :)

KaptanG

Picopat
Yer
Soul Society
Selam arkadaşlar! Bir proje başlatıyorum. Siz bana oyunda istediğiniz bir blok/nesne/eşya söylüyorsunuz ben sizin için bunun modunu yapıyorum. Aşırı komplike şeyler yapamam. Sadece göstermelik şeyler yapabilirim. İstediğiniz modu yaptıktan sonra hem jar hali hem de mcreator ZIP dosyasını atacağım! 10 mod sonra bunları çorba yapabilirim :D Önerilerinizi bekliyorum!
Hamsi.

Cyper_HUB

Centipat
Yer
Angaranın Bağları
Selam arkadaşlar! Bir proje başlatıyorum. Siz bana oyunda istediğiniz bir blok/nesne/eşya söylüyorsunuz ben sizin için bunun modunu yapıyorum. Aşırı komplike şeyler yapamam. Sadece göstermelik şeyler yapabilirim. İstediğiniz modu yaptıktan sonra hem jar hali hem de mcreator ZIP dosyasını atacağım! 10 mod sonra bunları çorba yapabilirim :D önerilerinizi bekliyorum!

Gözlük.

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
4
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Şu fotoğrafı bir yaratığın yüzüne koyabilir misin?
indir (4).jpg

Melih yoruk

Picopat
Yer
XPG Ram Fabrikası
Çanakkale modu yani Çanakkale'de kullanılan top, tüfek vb. şeyler olsun.

Yukarı