Minecraft'ta Java sürümünden artık yasaklama alınabilir

Hocam 1.19 şu an rapor sistemi yok 1.19. 1 gelecek gibi eski sürümlerde olmayacak galiba.

Hocam bu hesap işi en çok Türkiye'de var büyük ihtimalle sırf Türkiye için bunu yapmazlar ve ne alakası var hesap satmakla?

Her demir paket alan sunucularda hile açıp toksiklik yaptığı için olabilir. Sadece Türkiye'de fazla değil yurtdışında da çok yaygın olan yerler var.

Alt hesap derken neyi kastediyorsunuz?

Alt accounts diye geçiyor ama kısa özet kırılmış hesapların satılıp başka amaçlarla kullanılması hile açılması veya dediğiniz gibi toksiklik yapılması gibi durumlarda satın alınan veya ücretsiz olarak da bazı sitelerden elde edilen hesaplar.

Alt accounts diye geçiyor ama kısa özet kırılmış hesapların satılıp başka amaçlarla kullanılması hile açılması veya dediğiniz gibi toksiklik yapılması gibi durumlarda satın alınan veya ücretsiz olarak da bazı sitelerden elde edilen hesaplar.
Evet hocam yabancıların hile yapmak için listelerle aldıkları hesapları Türkiye'de "Demir hesap" diye satıyorlar.
2B2t kazandığı parayı kıskanıyor herhalde(!) asıl amacının yasa dışı satılan Minecraft demir paket Premium gibi olayları azaltmak olduğunu düşünüyorum.
Sanmam. Microsoft'un(Xbox'ın da olabilir emin değilim) online sözleşmesinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Ünlü CoD sesli konuşması gibi olmasın istiyorlar galiba.

Evet hocam yabancıların hile yapmak için listelerle aldıkları hesapları Türkiye'de "demir hesap" diye satıyorlar.

Sanmam. Microsoft'un(Xbox'ın da olabilir emin değilim) Online sözleşmesinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Ünlü CoD sesli konuşması gibi olmasın istiyorlar galiba.

Hocam Xbox Microsoft'un.

Selam arkadaşlar benim 1.17.1 Minecraft sunucum var bu Chat Report sistemi 1.17.1'e gelecek mi ya da geldi mi ona göre hareket edeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı