Minecraft'ta kazmada servet büyüsü var ama çalışmıyor

Melehat

Centipat
Makaleler
1
Yer
Valandovo, Kuzey Makedonya
Daha fazla  
1660817843612.png

Merhaba arkadaşlar, Minecraft oynuyorum. Netherit kazmama bu büyüleri bastım. Fakat servet büyüsünün kazılan madenler daha fazla çıkarması gerekirken yine 1 tane çıkıyor. Bu neden oluyor bilmediğim bir büyü daha mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1489661

Merhaba arkadaşlar, Minecraft oynuyorum. Netherit kazmama bu büyüleri bastım. Fakat servet büyüsünün kazılan madenler daha fazla çıkarması gerekirken yine 1 tane çıkıyor. Bu neden oluyor bilmediğim bir büyü daha mı var?
Hangi maden 1 tane çıkıyor?

Servet büyüsü 1.17 sürümünün altında sadece elmas, Nether'daki altın cevheri, zümrüt, lapis, kızıltaş, kuvars cevheri ve kömür kazarken çalışır. Muhtemelen 1.17 sürümünün altında oynuyorsunuz.

Eki Görüntüle 1489661

Demir/Altın ve kırınca cevher elde etmek icin ısıtması gereken seylerde servet büyüsü calısmaz.

Servet büyüsü 1.17 sürümünün altında sadece elmas, Nether'daki altın cevheri, zümrüt, lapis, kızıltaş, kuvars cevheri ve kömür kazarken çalışır. Muhtemelen 1.17 sürümünün altında oynuyorsunuz.
Oynadığım sunucu 1.18 sunucusu benim de 1.18.2 sürümüm var.

Yeni konular

Geri
Yukarı