Minecraft'ta nasıl güzel ev yapıyorlar?

Uguroxan

Centipat
Yayıncıları izleyince hep özeniyorum, mesela Adal'ı izliyorum çok güzel şahane ev yapıyor. Özeniyorum Minecraft'ta giriyorum ev yapınca o kadar kötü ev oluyor ki dışarıda yaşa daha iyi sonra üzülüp çıkıyorum. Nasıl oluyor da bu kadar güzel ev yapıyorlar başkasına bakmadan?

Mamaqiyus

Hectopat
Makaleler
2
Yayıncıları izleyince hep özeniyorum, mesela Adal'ı izliyorum çok güzel şahane ev yapıyor. Özeniyorum Minecraft'ta giriyorum ev yapınca o kadar kötü ev oluyor ki dışarıda yaşa daha iyi sonra üzülüp çıkıyorum. Nasıl oluyor da bu kadar güzel ev yapıyorlar başkasına bakmadan?
Oyunda imkan var. Hayalgücünü kullanabilirsin. Ha hiç bilmiyorum diyorsan YouTube'da bir sürü tutorial var onlara bir göz at.

PanxeR

Hectopat
Lego yapmak gibi sarayda yapabilirsin basit düz duvar evde yapabilirsin.

Ben yaratıcı modda yapılan hiç birşeyi kaale almıyorum önemli olan kullandığın ham maddeyi kendin bulman örnek vermek gerekirse nether den çıkan mermerlere bayılıyorum hem exp kasmak için çok iyi hemde inşaat için insanın birşeyler inşa edesi geliyor.

KS
KS
Uguroxan

Uguroxan

Centipat
Benim yaptığım binalar kolay ve güzel oluyor, isterseniz fikir verebilirim.
çok iyi olur verebilir misin rica etsem?
Lego yapmak gibi sarayda yapabilirsin basit düz duvar evde yapabilirsin.

Ben yaratıcı modda yapılan hiç birşeyi kaale almıyorum önemli olan kullandığın ham maddeyi kendin bulman örnek vermek gerekirse nether den çıkan mermerlere bayılıyorum hem exp kasmak için çok iyi hemde inşaat için insanın birşeyler inşa edesi geliyor.
ben böyle soyulmuş odun'dan yapılan evleri seviyorum içine böyle bol süs en çok da fener felan onları çok seviyorum kendimde bir tane yapmak istiyorum ama yapamıyorum sıkıntı orada düz ev yapınca kötü oluyor

Son düzenleme:

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
çok iyi olur verebilir misin rica etsem?

ben böyle soyulmuş odun'dan yapılan evleri seviyorum içine böyle bol süs en çok da fener felan onları çok seviyorum kendimde bir tane yapmak istiyorum ama yapamıyorum sıkıntı orada düz ev yapınca kötü oluyor
Tamam musait olunca etiketleyin atayim.

MertvsGame

Decipat
Deneyim ve hayal gücü hocam.

Yukarı