Minecraft'ta RTX nasıl açılır?

Laptop kullanıcısıyım ve RTX 2060 ekran kartım var. Minecraft'ta RTX açmak istiyorum, Minecraft'ı resmi sitesinden indirdim ve Premium ile giriş yapıyorum. Google'a yazdığım zaman Xbox Insider Hub kayıt olmam gerektiğin söyledi. Ben de yaptım ama böyle bir ekran geldi. Ben de pek güvenemedim. Başka yolla RTX açabilir miyim yoksa katıl'a tıklayıp Google'ın dediği ayarlarımı yapmak zorundayım?

Dosya Ekleri

• Xbox Insider Hub 10.01.2021 21_10_49.png
    Xbox Insider Hub 10.01.2021 21_10_49.png
    840,8 KB · Görüntüleme: 92
KS
İntelAtomBomb52
Sitesinden aldıysanız o Java Edition. Sizin bedrock yani Microsoft Store'dan almanız lazım RTX açmak için.

Peki Xbox indiser Hub'a katılıp oradan radyal düğmesiyle falan yapılıyormuş.

Atacan Çelik

Decapat
Laptop kullanıcısıyım ve RTX 2060 ekran kartım var. Minecraft'ta RTX açmak istiyorum, Minecraft'ı resmi sitesinden indirdim ve Premium ile giriş yapıyorum. Google'a yazdığım zaman Xbox Insider Hub kayıt olmam gerektiğin söyledi. Ben de yaptım ama böyle bir ekran geldi. Ben de pek güvenemedim. Başka yolla RTX açabilir miyim yoksa katıl'a tıklayıp Google'ın dediği ayarlarımı yapmak zorundayım?
RTX sadece windows 10 edition da var sanırım. XBOX insider hubdan kayıt olduysan rtx için mapler var minecraft içerisindeki mağazadan o mapleri ücretsiz indirip deneyebilirsin. Normal modda rtx açılıyor mu ben denemedim

FilterKill

Decipat
Yer
35.126124, -106.536805
Peki Xbox indiser Hub'a katılıp oradan radyal düğmesiyle falan yapılıyormuş.

Onu bilmiyorum. Ama resmi olarak Bedrock'ta var. Java'ya gelmesi için daha süre var. Hatta hiç gelmeyebilir de. Java Edition OpenGL kullanıyor. RTX için DirectX lazım.

KS
İntelAtomBomb52
RTX sadece Windows 10 Edition'da var sanırım. Xbox Insider Hub'dan kayıt olduysan RTX için mapler var Minecraft içerisindeki mağazadan o mapleri ücretsiz indirip deneyebilirsin. Normal modda RTX açılıyor mu ben denemedim.

Tamamdır peki.

Yukarı