Minecraft'ta server açmak

İşletim sistemi
Windows 10

DoctorErtanTR

Kilopat
Arkadaşlarımla birlikte Minecraft Survival oynamak istiyoruz. Bunun için 7/24 açık bir server kurmak istiyoruz. Gerek tek gerek birlikte oynadığımızda bize lag gibi sorunlar yaratmayacak ve mümkünse uygun fiyatlı bir sunucu satın alabileceğimiz bir yer var mı? Bu konuda bildiklerinizi paylaşırsanız çok seviniriz. Eğer yasak değilse cevaplarda e posta adresmi paylaşırım. Böylece konu hakkında bilgisi olan biriyle karşılaşırsak konu hakkında daha derin konuşabiliriz. Vaktiniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedava istiyorsanız aternos olabilir fakat 24 saat açık değil gireceğiniz zaman 5 dk gibi bir kısa zaman ile aciyorsunuz sonra giriyorsunuz.

Saat saat değişiyor dostum, Sabahları 10 saniye bile beklemeden kuyruk bitiyor ancak Öğlen 20 bin civarı kuyruk oluyor 21:00'da başlıyor 40 bin kişilik kuyruklar en az 40 dk beklemen gerekiyor :D

Arkadaşlar Axitr'den sunucu aldım. Keşke almasaydım. 1.7.5 sürümünde server verdiler ve en fazla 1.14'e yükseltiliyor. Biz ise her zaman en son sürümde oynamak istiyoruz. Axitr'den sunucu alma hatasına düşmeyin. Nitrado'ya göz atacağım yakın zamanda. Bir şey olursa buraya yazacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı