Çözüldü Minecraft'ta ücretsiz sunucu nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayarım biraz eski. 21W08B kullanıyorum sürüm olarak, arkadaşlarla Minecraft oynayacağız fakat sunucu yok, Exaroton'a para ödemek istemiyorum ne yapmam lazım?

Aternos'ta ne yapacağım? Sınırlı sunucular var?
aternos.png

Aternos öneririm. İnternette bir sürü video var açmayı bilmiyorsanız. 5-10 kişiyi çok rahat kaldırır çok plugin yuklemezseniz.

Aternos'ta ne yapacağım? Sınırlı sunucular var?Eki Görüntüle 1712184
Yazılımı seçin ve istediğiniz sürümü seçin. Ayarlardan korsan özelliğini açın eğer premium değilseniz.

Aternos öneririm. İnternette bir sürü video var açmayı bilmiyorsanız. 5-10 kişiyi çok rahat kaldırır çok plugin yuklemezseniz.

Yazılımı seçin ve istediğiniz sürümü seçin. Ayarlardan korsan özelliğini açın eğer Premium değilseniz.

Anlamadım zaten sınırlıki öyle yapınca sınırlı sunucu çıkıyor nereye basmam gerek?

Anlamadım zaten sınırlıki öyle yapınca sınırlı sunucu çıkıyor nereye basmam gerek?
Hocam benim hatırladığım yazılım kısmından vanilla falan vb secerdik mesela sürümler çıkardı istediğiniz sürümü seçin oradan. Snapshot oynayacağız illa diyorsanız bende tam bilmiyorum ama hesabı verirseniz bakabilirim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı