Minecraft'ta video kaydı alırken kasıyor

kytrialol

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 620 / Intel T4500 / Intel GMA 4500M / 4 GB Ram
Merhaba, bugün Bandicam yüklemistim video çekmek için. Minecraft'ta 100 - 200 arası FPS alıyorum fakat Bandicam ile video çekerken 15 - 40 arası FPS oluyor. Ne yapmalıyım? Yardım ederseniz çok sevinirim :)
Bandicam ayarlarım;

1660641299818.png

1660641325525.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kayıt işlemi için OBS Studio kullanıyorum. Hem kendinden webcam çerçevesi vs. yapabiliyorsun, hem de hiç para ödemeden süre sınırı olmadan ve videonun hiçbir yerinde reklam olmadan video çekebiliyorsun. Hem daha profesyönel hem de bedava. OBS kullanmanı tavsiye ederim. Ayrıca kasma falan yaratmıyor. :)

OBS linki: Open Broadcaster Software | OBS

Sistem özelliklerini yazarsan ne olduğunu anlayabiliriz sanırım. İşlemci veya ekran kartı kaynaklı gibi gözüküyor.

Ben kayıt işlemi için OBS Studio kullanıyorum. Hem kendinden webcam çerçevesi vs. yapabiliyorsun, hem de hiç para ödemeden süre sınırı olmadan ve videonun hiçbir yerinde reklam olmadan video çekebiliyorsun. Hem daha profesyönel hem de bedava. OBS kullanmanı tavsiye ederim. Ayrıca kasma falan yaratmıyor. :)

OBS linki: Open Broadcaster Software | OBS

Sistem özelliklerini yazarsan ne olduğunu anlayabiliriz sanırım. İşlemci veya ekran kartı kaynaklı gibi gözüküyor.
1660652446018.png

Hocam RAM çok düşük. Minecraft' ile Bandicam'in aynı anda çalışması bile mucize gibi bir şey. Yapılabilecek bir şey yok gibi geldi bana. RAM'ini yükseltirsen FPS'in yükselecektir. Bir de başka arkadaşlarımıza sor istersen ama bence zor farklı bir çözüm bulunması. İyi sosyaller sizin için :)

Kanka sen onu bunu bırak ta bana Minecraft ayarlarını versene 4 GB RAM'im var ben bile 50 FPS üstü alamıyorum 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı