Minecraft'tan soğuyunca ne yapılır?

Mb32Tech

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X
Saphirre RX6700
Patriot Viper 16GB RAM 8X2
Biostar B550MH
240GB SSD
1TB HDD
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Ben ve kuzenim yakın zamanda Minecraft'a başladık (1.10 sürümü).
Ve oyunu falan bitirdik diyelim Nether'a gittik yapacak bir şey kalmadı ve oyundan sıkılmaya başladık. Ne yapabiliriz, tavsiyeleriniz neler? Bırakmak istemiyoruz. Bu arada oyunu seriyi devam ettirmek istiyoruz. YouTuber'lar falan nasıl 100 bölümün üstüne çıkıyorlar tavsiye verirseniz sevinirim.

Ve oyunu falan bitirdik diyelim Nether'a gittik yapacak bir şey kalmadı ve oyundan sıkılmaya başladık. Ne yapabiliriz, tavsiyeleriniz neler? Bırakmak istemiyoruz. Bu arada oyunu seriyi devam ettirmek istiyoruz. YouTuber'lar falan nasıl 100 bölümün üstüne çıkıyorlar tavsiye verirseniz sevinirim.

Singleplayerda oyun bitince yapçak bir şey çok yok çiftlik yapabilirsiniz. Onun haricinde Multiplayer oynuyabilirsiniz.

Geri dönüşü yok maalesef sürekli baştan başlamıştım ve en sonunda sıkıldım ve bıraktım.

Mod indirin. Bir sürü sunucu var girin minigame oynayın. İnternetten hikayeli haritalar indirin. Parkur haritaları indirin. PvP kapışın. Minecraft en az sıkan oyun olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı