Çözüldü minecraftucuzpre.com güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

317678

Hectopat
45 liralık maili değişen hesaplan alıp oynamak istiyorum. Daha önce minecraft.net'ten hesap aldım fakat çaldılar. Yetmezmiş gibi hile açıp ban yemişler. Bir de adıma ban kaldırma isteği oluşturup Red yemişler. Bu site güvenli midir? Daha önce aldınız mı?
Predunyam.com'u tercih etmemi önerirseniz oradan alacağım. Maskpazar kapanmış.

Çözüm
@317678, Minecraf'ın orijinal sitesinden alıp crackli Minecraft ile girerseniz hesabınız çalınabilir. Siz Premium'u aldıktan sonra orijinal Minecraft ile mi girdiniz yoksa crackli olanla mı?

Ben Predunyam'ı öneririm.

Orijinal launcher ile girdim. Minecraft.net'ten indirilenle.
Konuyu açtığım zaman 45 lira olan paket sonsuza dek bizim oluyor. Diğer ucuz paketlerden alırsanız er ya da geç kullanılamaz hale geliyor. Üstelik aynı hesabı birden fazla kişiye satıyorlar.

Güvenilir bir yer değilmiş.
Böyle hesapların şöyle sorunları var, örneğin ben 5₺ lik premium hesapta IGN i Elekrono olarak değiştirdim, sonrasında hesap gidince nickname patladı. Kendime yeni IGN bulmakla uğraşmak zorunda kalıyorum. Sonrasında pişman olmayacağınız bir isim koymanızı öneririm.

Sizce preminyum.com'dan 7,5 liraya mı alayım (ömür boyu garantili [!] ve mail değişmiyor) yoksa buradan 50'ye maili değişenden mi?
Düzenleme: Güvenilirliklerini test etmek amacıyla gizli sekmeden canlı desteğe mesaj attım. Verdiğiniz hesabın şifresi vb. değişmiyor dedim. Elimde eskilerden kalma demir hesap vardı, onu da gönderdim. İsterseniz deneyin dedim. Adam hiç sorgulamadan yeni hesap verdi. Değişim yapalım dedi yani. Site bayağı güvenli. İsteyen alabilir. Ben de yakın zamanda alacağım.

Son düzenleme:
Sizce preminyum.com'dan 7, 5 liraya mı alayım (ömür boyu garantili [!] ve mail değişmiyor) yoksa buradan 50'ye maili değişenden mi?
Düzenleme: Güvenilirliklerini test etmek amacıyla gizli sekmeden canlı desteğe mesaj attım. Verdiğiniz hesabın şifresi vb. değişmiyor dedim. Elimde eskilerden kalma demir hesap vardı, onu da gönderdim. İsterseniz deneyin dedim. Adam hiç sorgulamadan yeni hesap verdi. Değişim yapalım dedi yani. Site bayağı güvenli. İsteyen alabilir. Ben de yakın zamanda alacağım.

Asıl Premium'unuz olduğunu bilmiyordum :( Özür dilerim.

Minecraft'ın kendi sitesi dışında bir yerden Premium a-lın-maz. Alacağınız hiçbir şeyin adam akıllı düzgün bir garantisi de yok. 45TL'nizi çöpe atmak isterseniz başka. Minecraft.net'ten aldıktan sonra düzgün güvenlik sorusu ile normal kullandığınızdan farklı bir şifre kullanıp kendi bildiğiniz bir Gmail'e bağlatırsanız daha güvenli olursunuz ve sınırsızca kullanırsınız. Bu tür premium satan sitelerden zaten yüzlercesini gördük ne halde olduklarını. 'Oynamayanlardan alıyoruz.' düpedüz yalan, her premium satan siteye sorsanız aynısını derler.

@317678, Minecraf'ın orijinal sitesinden alıp crackli Minecraft ile girerseniz hesabınız çalınabilir. Siz Premium'u aldıktan sonra orijinal Minecraft ile mi girdiniz yoksa crackli olanla mı?

Ben Predunyam'ı öneririm.

Orijinal launcher ile girdim. Minecraft.net'ten indirilenle.
Konuyu açtığım zaman 45 lira olan paket sonsuza dek bizim oluyor. Diğer ucuz paketlerden alırsanız er ya da geç kullanılamaz hale geliyor. Üstelik aynı hesabı birden fazla kişiye satıyorlar.

Güvenilir bir yer değilmiş.

Son düzenleme:
Çözüm
45 liralık maili değişen hesaplan alıp oynamak istiyorum. Daha önce minecraft.net'ten hesap aldım fakat çaldılar. Yetmezmiş gibi hile açıp ban yemişler. Bir de adıma ban kaldırma isteği oluşturup Red yemişler. Bu site güvenli midir? Daha önce aldınız mı?
Predunyam.com'u tercih etmemi önerirseniz oradan alacağım. Maskpazar kapanmış.

Merhaba eğer e-posta ve şifre değiştirebiliyorsan alabilirsin arkadaşım almıştı e-posta değiştirmediği için hesabı gitmişti e postasını ve şifresini değiştir yeter.

güvenilir değildir. Zamanında bende satın alım yaptım ama maalesef ki biraz kandırıldım hesabı alırken sürekli iletişimdeydim ve hesabım sınırsız şekilde sende kalacak lafını sürekli tekrarlattım ve hesabı satın aldım hatta hesabımı görmek istiyorsanız da, Namemc sitesinden "WatiX__" adlı kullanıcıyı araştırın hatta kendime optifine cape bile almıştım. Her neyse Hesapla baya fazla zaman geçirdim sonra belirli bi işim çıktı neredeyse 1 aydır giremedim sonra hesaba geri giriş yapmaya çalıştığımda ise hesabımın elimde olmadığını ve "IDarkStarCZAR" adlı kullanıcıya satıldığını fark ettim. Size tavsiyem bu ve bunun gibi sitelerden hiç bir şekilde hesap satın almayın hatta elinizden geldiğince güvenilir olmadığını yayın ki kimse daha fazla madur olmasın. Ek olarak da garantisini de bu duruma boşa kullandırtmışlardı ve hakkımı istediğimde de mahkemelik bir olaya taşındı bende kısa kesip kapattım ve unutulmaya bıraktım...

Yeni konular

Geri
Yukarı