Mini bilgisayara Android kurulumu

Hiraeth

Kilopat
Makaleler
4
Yer
izmir
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRETMEN
Arkadaşlar merhabalar, elimde atom işlemci tabanlı bir mini bilgisayar var ben buna Android kurup televizyona takmak istiyorum.
Böyle bir şey mümkün mü mümkünse nereden destek alabilirim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux disk bölme, UEFI boot ayarları nasıl yapılır bilmiyorum. Eğer Windows 10 veya 8 kurarsan dual boot Android kurulumu konusunda yardımcı olurum.

Linux disk bölme, UEFI boot ayarları nasıl yapılır bilmiyorum. Eğer Windows 10 veya 8 kurarsan dual boot Android kurulumu konusunda yardımcı olurum.
Windows 10 kurarım problem değil ama ben bir emulatör kullanmak istemiyorum bilgisayar zaten zayıf direkt olarak android çalışsın istiyorum.

Windows 10 kurarım problem değil ama ben bir emulatör kullanmak istemiyorum bilgisayar zaten zayıf direkt olarak android çalışsın istiyorum.
Emulator değil zaten. Android ayrı Windows ayrı çalışıyor. İkisinin performansı birbirini etkilemiyor. Arasında geçiş yapabiliyorsun yani kapatıp açarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı