Mini-ITX Kasa Toplama

Makaleler
1
Daha fazla  
@Recep Baltaş Abi Mini PC Toplama Rehberi - Technopat Burdaki Sistemi Toplamayı Düşünüyorum da Birkaç Sorum Olacak;

1-Kasa Türkiye'deki Stoklarda Yok. Amazon'dan Getirtsem Ne Kadar Vergi Yerim*

2-Videoda CPU Cooler Sıkıntı Çıkarmıştı. Acaba Aynı Performansı Verebilecek Başka Bir Low Profile CPU Cooler Önerebilir misin?

3-Ben Marka Olarak Fanatik Asusçuyum :) Acaba MSI A88XI AC ile Aynı Ayarda Asus MotherBoard Var mı?

*Not: Tüm Parçaları (Ram Dışında) Videodaki Gibi Aldığımda 530$ Gibi Bir Miktara Tekâbul Ediyor.

Amazon'dan o kadar ürün getirirseniz sadece gümrük vergisi gibi bir sorun olmaz. Ürünleriniz çalınabilir, gümrükteki eleman ters gelirse iade eder vs. Bunların hepsi yaşanmış şeyler. En son ABD'den mousepad aldım ama gelmedi öyle kaldı. :D Türkiye'den almaya çalışın.

Amazon'dan o kadar ürün getirirseniz sadece gümrük vergisi gibi bir sorun olmaz. Ürünleriniz çalınabilir, gümrükteki eleman ters gelirse iade eder vs. Bunların hepsi yaşanmış şeyler. En son ABD'den mousepad aldım ama gelmedi öyle kaldı. :D Türkiye'den almaya çalışın.
Önerileriniz İçin Teşekkür Ederim :) Ama Galiba Başka Şansım Yok Çünkü Ürün Türkiye'de Bitmiş :S

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı