Mini sistem + laptop vs masaüstü sistem

Enes Buğra

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. İnşallah bu yıl Ankara'da ailemin yanında bilgisayar müh. Okuyacağım. Şimdiden heyecan sardı tabii hemen bilgisayar bakmaya başladım. Aklıma bir fikir geldi ve size de danışmak istedim:
Mini ATX bir kasa alıp yanına da tanışabilir monitör alsam? Böyle evde ve okulda kullancağım bir sistem toplayabilir miyim?

Ya da bir masaüstü alacağım üstüne bir de laptop, sizce hangisi daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mini ATX bir kasa alıp yanına da tanışabilir monitör alsam? Böyle evde ve okulda kullancağım bir sistem toplayabilir miyim?
Çok saçma bir fikir olduğunu daha toplarken anlarsın muhtemelen :D
Burada ihtiyaçların önemli. İnternetin iyiyse bir Macbook al oyun işlerini Geforce Now'dan yaparsın. Ya da laptop alma okulun bilgisayarlarını kullanırsın ben öyle okudum 4 yıl. Laptop'a ihtiyaç duymadım hiç.

Merhaba dostlar. İnşallah bu yıl Ankara'da ailemin yanında bilgisayar müh. Okuyacağım. Şimdiden heyecan sardı tabii hemen bilgisayar bakmaya başladım. Aklıma bir fikir geldi ve size de danışmak istedim:

Hocam sınıfta falan kullanıcaksanız laptop daha mantıklı ancak diğer hocalarımın görüşleride önemli.

Her tarafa kasa taşımak çok saçma bir fikir. İnsanlar bunlarla uğraşmasın diye laptoplar var zaten. Güçlü bir laptop alın geçin. Yanına, çok istiyorsanız bir de monitör alın evde kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı