Çözüldü Minika GO ve Planet Çocukta yayınlanan eski çizgi filmler neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Darther

Centipat
İki tane adını unuttuğum çizgi film var ve bulamıyorum. Birisi Minika GO'da yayınlanıyordu. Sanırım Zac diye bir çocuk vardı tablete ne çizse gerçek oluyordu. Biriside Planet Çocuk da yayınlanıyordu. Oyuncak arabalar vardı ve arabalar konuşuyordu. Maç yapıyorlardı arabalarla. Arabalar portaldan geçiyordu ve robot oluyordu.

İki tane adını unuttuğum çizgi film var ve bulamıyorum. Birisi Minika GO'da yayınlanıyordu. Sanırım Zac diye bir çocuk vardı tablete ne çizse gerçek oluyordu. Biriside Planet Çocuk da yayınlanıyordu. Oyuncak arabalar vardı ve arabalar konuşuyordu. Maç yapıyorlardı arabalarla. Arabalar portaldan geçiyordu ve robot oluyordu.
Hocam zac diye karakter olan çizgi filmin grafiği karton gibimiydi?

Birisi Minika GO'da yayınlanıyordu. Sanırım Zac diye bir çocuk vardı tablete ne çizse gerçek oluyordu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Arabalı çizgi film minika go da yayınlanıyordu. Reklam jeneriğinde arabalı çizgi filmdeki karakteri gördüm. Çizgi filmin adını hatırlamıyorum. Ismini bulduysanız bana da yazabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı