Mining formatla kaldırılır mı?

-Jwol-

Hectopat
Herkese merhaba, şimdi fazla param olmadığı içi mecbur korsan indirmek zorunda kalacağım. Mining yapmayan güvenilir site var mı? Merak etmeyin korsana bende destek vermiyorum emek nedir çok iyi bilirim param olunca elbette emeğin karışılığını vereceğim. Mining yapan varsa da formatla kaldırılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyun Steam'de 420₺-600₺ arasında değişiyor. Nerede 800 lira? Abartmayı çok seviyorsunuz sanırım. Oynamak zorunlu da değil. Neyse size virüslerle iyi günler dilerim. 2 gün sonra "bilgisayarıma virüs bulaştı yardım!" Diye konu açarsanız şaşmam. :D

Ben korsan kullanmıyorum.
Sadece oyun fiyatlarının pahalılığını vurgulamak istemiştim.

Şu saçma sapan korsana destek vermiyoruz lafını her konuya beğeni kasmak için yazmayın. Konu sahibi "Crack oyun oynuyorum oyunda 'x' hatası alıyorum ne yapmalıyım?" dememiş. Mining virüsü formatla kaldılır mı demiş. Şu yorumların yanlış yerde kullanılması artık insanı deli ediyor.

Şu saçma sapan korsana destek vermiyoruz lafını her konuya beğeni kasmak için yazmayın. Konu sahibi "Crack oyun oynuyorum oyunda 'x' hatası alıyorum ne yapmalıyım?" dememiş. Mining virüsü formatla kaldılır mı demiş. Şu yorumların yanlış yerde kullanılması artık insanı deli ediyor.
Haklısınız ben de uyuz oluyorum ama bu konunun sahibi, "şimdi fazla param olmadığı içi mecbur korsan indirmek zorunda kalacağım" demiş. Türkçe bilen birisine sorarsanız, daha yapılmamış bir eylem olduğunu anlayabilirsiniz. Hatta sormanıza gerek kalmadı ben söyledim bile. :)

Şu saçma sapan korsana destek vermiyoruz lafını her konuya beğeni kasmak için yazmayın.
Altına imzamı bırakıyorum.
@Elektrikci_Hasan Hocamızın dediği doğru. Disk üzerindeki her şey silinir. Mining virüsünü sanıyorum ki çoğu yapımcı kullanıyor. Yani güvenilir torrent vs. yok. Bunun riskini siz kendiniz almak zorundasınız. Baktınız ki oyun güzel, almayı düşünüyorsunuz, o zaman oyunu Revo Uninstaller gibi bir programla silersiniz. Daha sonra virüs taraması yaparsınız. Şahsen bir torrent dosyası indirirsem, ya da korsan oyun, işim bittikten sonra temiz format atardım. Neyse ki üç beş para biriktirebiliyoruz da korsana gerek kalmıyor.

Uzun lafın kısası mining virüsü formatla kaldırılır.

Duyar hariç yorum yapanların hepsine çok teşekkür ederim. İstediğim oyunları yükleyip oynadiktan sonra silip format atacagim. Param olduğunda da emeğin karşılığını vereceğim :) . Site öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı