Mining için minimum ekran kartı önerisi

Giriş seviyesi olarak kullanabileceğiniz kartları sayayım:
RX 400 serisinin 8 GB VRAM'li modelleri.
RX 500 serisinin 8 GB VRAM'li modelleri.
RX 5500XT 8 GB VRAM'li modeli.

Fiyatları değişkenlik gösterebilir fakat giriş seviyesi olarak önerebileceğim kartlar bunlar.
Mh olarak sentetik değerlerini yazabilirim merak ediyorsanız.

Giriş seviyesi olarak kullanabileceğiniz kartları sayayım:
RX 400 serisinin 8 GB VRAM'li modelleri.
RX 500 serisinin 8 GB VRAM'li modelleri.
RX 5500XT 8 GB VRAM'li modeli.

Fiyatları değişkenlik gösterebilir fakat giriş seviyesi olarak önerebileceğim kartlar bunlar.
Mh olarak sentetik değerlerini yazabilirim merak ediyorsanız.
Mh falan ben anlamıyorum ya alayım aldıktan sonra bana öğretebilirmisiniz

Mh falan ben anlamıyorum ya alayım aldıktan sonra bana öğretebilirmisiniz
Dostum sağda solda duyduğun yüksek kazançlar seni cezbetti muhtemelen, bu yüzden sen de bu işe girmek istiyosun. Daha yatırım yapacağın işin terimlerini bilmiyosun. Önce biraz araştır, Youtube’da videolar izle. Neymiş ne değilmiş, kazançlar ve giderler nasılmış tam anlamıyla öğren.

Dostum sağda solda duyduğun yüksek kazançlar seni cezbetti muhtemelen, bu yüzden sen de bu işe girmek istiyorsun. Daha yatırım yapacağın işin terimlerini bilmiyorsun. Önce biraz araştır, YouTube'da videolar izle. Neymiş ne değilmiş, kazançlar ve giderler nasılmış tam anlamıyla öğren.

Sizce 1660S ile kaç mh kazım gücü alırım? Günlük 50 lira bıraksa yeter şu piyasada aslında.

Dostum sağda solda duyduğun yüksek kazançlar seni cezbetti muhtemelen, bu yüzden sen de bu işe girmek istiyorsun. Daha yatırım yapacağın işin terimlerini bilmiyorsun. Önce biraz araştır, YouTube'da videolar izle. Neymiş ne değilmiş, kazançlar ve giderler nasılmış tam anlamıyla öğren.

Reis dediğin gibi bir videoya girdim sana da anlatayım adam 10.000TL kazandı 9 tane RX 5600XT ile ve bir anda bu işi yapma isteğim arttı video izledim ama hiçbir şey anlamadım
Sizce 1660S ile kaç mh kazım gücü alırım? Günlük 50 lira bıraksa yeter şu piyasada aslında.

Bende de 1660 Super var ama oyun bilgisayarımdan sökmek istemedim harbiden ne kadardır

Günlük 50 lira kazmak için çok daha güçlü bir ekran kartına ihtiyacınız var.
Bu iş uzaktan görüldüğü gibi değil.

Kartınız eğer Ethereum kazacak ise sentetik değerlere göre:
26.47 MH/s kazar
99W da güç tüketir.
(Bu değerler minerstat adlı siteden alıntıdır.)

UV+OC ile daha iyi bir kazım değeri yakalayıp daha az güç tükettirebilirsiniz kartınıza.

Sentetik değerlere göre hesaplama yaparsak elde edeceğiniz gelir elektrik ücretini Türkiye genelindeki birim fiyattan hesaplayıp gelirden çıkardığımızda ayda 90 dolara tekabül ediyor.

Geri
Yukarı