Mining için toptan ekran kartı

Mchtdlsk

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ufak çaplı evde rig kurmak istiyorum. İnşallah konuyu doğru yere açıyorumdur. Lütfen mantıksız, gereksiz, kârı yok gibi cevaplar vermeyin, o cevaplar başka sorunun cevabı. Soruma gelecek olursak, 5-6 tane ekran kartı almak istiyorum bunları toptan alabileceğim bir site vs. var mıdır? Sahibinden gibi sitelerde hazır rigler ikinci el olarak alınır mı? Linki: Rig mining sapphire rx 570 rx580 asus 480 580 6 lı sistem - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 857630844

Son düzenleme:
Arkadaşlar ufak çaplı evde rig kurmak istiyorum. İnşallah konuyu doğru yere açıyorumdur. Lütfen mantıksız, gereksiz, kârı yok gibi cevaplar vermeyin, o cevaplar başka sorunun cevabı. Soruma gelecek olursak, 5-6 tane ekran kartı almak istiyorum bunları toptan alabileceğim bir site vs. var mıdır? Sahibinden gibi sitelerde hazır rigler ikinci el olarak alınır mı? Linki: Rig mining sapphire rx 570 rx580 asus 480 580 6 lı sistem - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 857630844
İkinci el rig alınmaz bence mining yapan kişi bu kartları hangi şartlarda çalıştırdı, kaç derecede çalıştı vs. bilemediğimiz için biraz riskli. Ayrıca rig satan kişiler çok acayip ederinden yüksek rakamlara satıyorlar bu fiyatlar uzun süre böyle gitmeyeceği için hazır böyle bir talep varken zaten kartların fiyatını çıkartmış üstüne para kazanmış bir şekilde 2 katı fiyata kart satıyor çoğu.

Nerden toplu alabilirsin sorusuna gelicek olursan firmaların Türkiye satış temsilcileri ile görüş. Araya olabildiğince az taraf girmesi lazım ki en ucuz fiyata alabilesiniz.

Geri
Yukarı