Mining için uygun fiyata kart teminatı

ardorc

Centipat
Arkadaşlar günümüzde malum hem stok çok az hem de fiyatlar aşırı yüksek. Bu durumda mininge başlamak mantıklı mı?
Ayrıca RX580 olmasa da bu tarz ideal görülen kartları daha uygun fiyatlara temin edebilmenin yolları nelerdir?
Gidip Vatan Bilgisayar'dan almak mantıklı olmuyor tabii başka nasıl yollar var acaba?

Şu devirde mining yapmak akıl karı değil elektrik faturasını ancak çıkarır ancak sahibinden üzerinden daha önce de mining yapılmış kartlar satılıyor uygun fiyatlara onlardan alıp mining yapabilirsiniz.

Toptan satış yapan siteler var onlara bakılabilir.

ciddi olarak değil de merak edip denemek istiyorum. Sadece 1 kartla başlamak istiyorum o yüzden.
Eğer olmazsa kasama takar kullanırım.
O anlamda sormuştum
RX 580, RX 570 ve RX 470 ile mining yapabilirsiniz, lakin Türkiye'de mining çok kar etmiyor.
Bu kartları bulmak imkansız değil mi? nereden ulaşabilirim bilginiz var mı?
Şu devirde mining yapmak akıl karı değil elektrik faturasını ancak çıkarır ancak sahibinden üzerinden daha önce de mining yapılmış kartlar satılıyor uygun fiyatlara onlardan alıp mining yapabilirsiniz.

Toptan satış yapan siteler var onlara bakılabilir.
2. el almaya pek sıcak bakmıyorum üstte belirttiğim nedenden dolayı.

ciddi olarak değil de merak edip denemek istiyorum. Sadece 1 kartla başlamak istiyorum o yüzden.
Eğer olmazsa kasama takar kullanırım.
O anlamda sormuştum

Bu kartları bulmak imkansız değil mi? nereden ulaşabilirim bilginiz var mı?
Mining 1 2 kart ile olcak iş değil. 20k 25k gireceksiniz ki kazanasınız. Bu iş çocuk oyuncağı değil pişman olur veya batarsınız.

Mining 1 2 kart ile olcak iş değil. 20k 25k gireceksiniz ki kazanasınız. Bu iş çocuk oyuncağı değil pişman olur veya batarsınız.
Zaten olaya iş olarak bakmadığımı, zaten bir karta ihtiyacım olduğunu belirttim.
Sadece merak ediyorum zarar edebilecek durumda değilim.
Tek merakım daha uygun fiyatlara kart teminatı nasıl yapılabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı