Mining Nasıl Yapılır?

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba, mining yapmak istiyorum fakat 0 bilgi sahibiyim. Bana yardımcı olacak biri var mı? Şu an RX 480 ile attığım videodaki yöntemleri denedim fakat "clcreatebuffer (-61)" hatası aldım. Nasıl yapılır bu mining? Sadece deneme için yapacağım. Bunun için bir forum var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba, mining yapmak istiyorum fakat 0 bilgi sahibiyim. Bana yardımcı olacak biri var mı? Şu an RX 480 ile attığım videodaki yöntemleri denedim fakat "clcreatebuffer (-61)" hatası aldım. Nasıl yapılır bu mining? Sadece deneme için yapacağım. Bunun için bir forum var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartının VRAM'i 4GB mi?
Tek bir ekran kartı ile (o da iyi seviye değil) sadece ekran kartının ömrü kısalır ve elektrik faturan yükselir.
Denemek için bir kaç gün sadece çalıştırırsa çok bir şey olmaz.

Adam akıllı gelir elde etmek için çok sayıda iyi ekran kartı lazım. Siz deneseniz bile ekran kartının ömrü kısalır sadece. Geliriniz de olmaz gideriniz olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı