Mining nedir, nasıl yapılır?

TheMerg

Picopat
Bu kadar detaylı ve masraflı bir konuyu Technopat'ta sorman doğru değil bence. Çok detaylı bir şekilde araştırmanı tavsiye ederim. Benim tavsiyeme gelirsen girmen mantıksız olur. Şu an Ethereum piyasası zaten düşük durumda, bir kar beklemek mantıklı değil.

Eğer çok merakın varsa gene detaylı bir şekilde araştırıp Amerikan borsasını takip edebilirsin. Ama yatırım tavsiyesi değil.

KS
KS
hypercricial

hypercricial

Centipat
Yer
İstanbul
Bu kadar detaylı ve masraflı bir konuyu Technopat'ta sorman doğru değil bence. Çok detaylı bir şekilde araştırmanı tavsiye ederim. Benim tavsiyeme gelirsen girmen mantıksız olur. Şu an Ethereum piyasası zaten düşük durumda, bir kar beklemek mantıklı değil.

Eğer çok merakın varsa gene detaylı bir şekilde araştırıp Amerikan borsasını takip edebilirsin. Ama yatırım tavsiyesi değil.
Biliyorum Ethereum'un düşük olduğunu şuan açmayacağım zaten yüksek olduğunda ama fazla bilgim yok mining ile ilgili o zaman yapmayacağım galiba.

inPijamas

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Tir ná Lia
Bir işe 180000TL bağlamayı planlıyorsunuz ama düzgün bir araştırma yapmak yerine buradan birilerinin yapılır veya yapılmaz demesini bekliyorsunuz.

Tavsiyem yapmayın, siz daha klasik yatırım araçlarına yönelin.

Yeni konular

Yukarı