Mining saçmalığı

Madem bu kadar gereksiz o yüzden köşeyi döndüler demi. Aylık yattığın yerden 800TL gelmesi mükemmel bir şey. (Mining yapmıyorum.)

Zamanında başlayanların hepsi parasını çıkarttı, üstüne yatırımını yaptı ve daha kartlar ellerinde onların parası var üstüne. Neymiş mining saçmalığımış. İnsanların birçoğu bunu yan gelir olarak kullanıyor bakın bundan bile bir habersiniz. Ülkenin genel sorunu bu bilgim yeterli yoksa o iş saçmadır, yapmayın engelleyin.

Tren geldiğinde trene binmezsen daha çok kaybedersin. 800 TL ile ne yapacakmış, adam işinde çalışıyor parasını alıyor yanında ekstradan 800 TL daha ne olsun yok ya bu forum ile de alakalı değil, genel mining konusu üzerinde sorunu var ülkenin.

Bir işi yapıyorsan bilinçli bir şekilde iyice araştırıp yaparsan, neyin ne olduğunu bilirsen problem yaşamazsın.

Zamanında başlayanların hepsi parasını çıkarttı, üstüne yatırımını yaptı ve daha kartlar ellerinde onların parası var üstüne. Neymiş mining saçmalığımış. İnsanların birçoğu bunu yan gelir olarak kullanıyor bakın bundan bile bir habersiniz. Ülkenin genel sorunu bu bilgim yeterli yoksa o iş saçmadır, yapmayın engelleyin.

Tren geldiğinde trene binmezsen daha çok kaybedersin. 800 TL ile ne yapacakmış, adam işinde çalışıyor parasını alıyor yanında ekstradan 800 TL daha ne olsun yok ya bu forum ile de alakalı değil, genel mining konusu üzerinde sorunu var ülkenin.

Bu ülkede kripto para nedir bilinmiyorken, Bitcoin almış biriyim ben. O yüzden tren kaçırma muhabbetini başka insanlara yapabilirsiniz. Benim demek istediğim, doların yüksekliğinden dolayı 800 TL olmasıdır. Günümüzde 800 TL para bile değil. Dolu dolu bir alışveriş yaparsanız, 1 haftanızı ancak karşılarsınız.

Elinde hali hazırda ekran kartı varsa, git mining yap buna lafım asla yok. Ama gidip ekstradan ekran kartı alıp, bunun bir iş olacağını düşünüyorsan, o iş yaş işte. Ben de bunun yerine, bu kadar merak varsa, coinlere yatırım yapılması daha mantıklı demek istedim. Al sat taktiği bile çok daha kazançlı bu işten.

Ayda 800 TL parayı beğenmediğin ülkede asgari ücret bunun 3 katı. Senin ihtiyacın olmayabilir ama o paraya ihtiyacı olan var. Belki adam 1 aylık kirasını ödüyor.
Senin derdin ekran kartı alamamaksa onu söyle gerisi seni alakadar etmez.

Nasıl bir yaranız var anlamıyorum. İnsanlar istediği şeyi yapabilirler malum ülkede 100 dolar 810 TL para yapıyor. Evet insanlar fakirleştiler, Sadece para için değil ileriye dönük elinde tutup yatırım yapanlar da oluyor ama anlamıyorum herkeste bir nefret bir söz, ayrıca tek kart sahipleri aylık 650-700 (değişebilir 800) TL bile kazanıyorlar aylık 125 bin dolar kazanan var. Tanıdığım kişilerden vazgeçin şu sözünüzden karlı olmasa insanlar yapmaz zaten 100 dolar bile fazla gözüküyor fazla zaten dolar olmuş 8,20 bunu yazarken bile oynuyor 2004'lerde değiliz. Gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz insanlar olarak evde boş mining tek kartım var çalışıyor 26 mh ile aylık şu an 700 TL kazanç gösteriyor? Bu iş güç yok COVID vaktinde? Ayrıca günlük de alım imkanı var 25-30 TL şeklinde, İnsanlar zaten o ekran kartına para veriyor. Belirli bir sermaye harcıyorlar. Bırakın artık insanları kendi işinize bakın yapmıyorsanız bile yapana saygınız olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı