Mining ve crafting tarzı oyunun adı nedir?

Gorilla

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bundan yaklaşık 6-7 sene önce oynadığım bir oyun aklıma geldi, mining ve crafting tarzı bir oyundu, 3D idi, multiplayer oynayabiliyorduk, block koyma tarzı Minecraft'a benziyordu küp şeklindeydi, maden falan kazdığımızda tünel şeklinde kazılıyordu, oyun genel itibarıyla bir tık gerçekçiydi, fırın ve craft masası vs olsun, toolların şekilleri ve kazı şekli vs olsun gerçekçiydi. First person bakış açısına sahipti diye hatırlıyorum ve oyunun genel olarak karanlık bir havası vardı diye hatırlıyorum ama bu son ikisinden tam emin değilim. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, bundan yaklaşık 6-7 sene önce oynadığım bir oyun aklıma geldi, mining ve crafting tarzı bir oyundu, 3D idi, multiplayer oynayabiliyorduk, block koyma tarzı Minecraft'a benziyordu küp şeklindeydi, maden falan kazdığımızda tünel şeklinde kazılıyordu, oyun genel itibarıyla bir tık gerçekçiydi, fırın ve craft masası vs olsun, toolların şekilleri ve kazı şekli vs olsun gerçekçiydi. First person bakış açısına sahipti diye hatırlıyorum ve oyunun genel olarak karanlık bir havası vardı diye hatırlıyorum ama bu son ikisinden tam emin değilim. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler.
Miniworld olabilirmi?

Bu tarz oyunları zamanında çok oynardım nereden oynadığınızı hatırlıyor musunuz?

Kogama veya Kogoma olabilir mi?

Miniworld olabilirmi?
Hayır grafikleri unity tarzıydı ve karakterler normal insan karakterlerdi hatta kellerdi diye hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam eğer.
7 Days to Die diyeceğim ama, o da değil muhtemelen...
Yok hayır, zombi vs yoktu, hatta oyunda hayatta kalma temasının dahi çok baskın olduğunu hatırlamıyorum sanırım sadece mine, build ve craft odaklıydı ama yanılıyor olabilirim.
Bu tarz oyunları zamanında çok oynardım nereden oynadığınızı hatırlıyor musunuz?
Maalesef hatırlamıyorum çok uzun zaman oldu..
Kogama veya Kogoma olabilir mi?
Hayır dediğim gibi grafik tarzı daha unity tarzı gerçekçiydi ama tabii eski olduğu için şimdiki oyunlar kadar da değildi, o zamana göre gerçekçi ve güzel grafikleri vardı.

Ama siz dedikten sonra, sanki isminde world kelimesi varmış gibi hatırladım. Tam emin değilim yine de.

Hayır grafikleri Unity tarzıydı ve karakterler normal insan karakterlerdi hatta kellerdi diye hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam eğer.

Yok hayır, zombi vs yoktu, hatta oyunda hayatta kalma temasının dahi çok baskın olduğunu hatırlamıyorum sanırım sadece mine, Build ve craft odaklıydı ama yanılıyor olabilirim.

Maalesef hatırlamıyorum çok uzun zaman oldu.

Hayır dediğim gibi grafik tarzı daha Unity tarzı gerçekçiydi ama tabii eski olduğu için şimdiki oyunlar kadar da değildi, o zamana göre gerçekçi ve güzel grafikleri vardı.

Ama siz dedikten sonra, sanki isminde world kelimesi varmış gibi hatırladım. Tam emin değilim yine de.

Eskiden Facebook da oynadığım oyunu hatırladım ama ismi aklıma gelmiyor oyunda hayvanlar var mıydı?

Yeni konular

Geri
Yukarı