Çözüldü Mining virüsü var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yigtt

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu kapattıktan sonra bile ekran kartım 75 derece gözüküyor. Önceki haftaya göre oyunda ekran kartı kullanımı artışı gözlemledim öneriniz nedir 1 tane virüs çıktı ve temizledim (mining) virüs kalmış mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Patladım bu mesaja :D

Virüs taraması yaptıktan sonra virüs çıkmıyorsa virüs olma ihtimali çok düşüktür, oyundan çıktıktan sonra bir 5-10 dakika bekle sonra ısıları kontrol et. Hala devam ediyorsa ısı problemi başka bir nedendendir, termal macun değişikliğini ve toz temizliğini bir düşünürsün o zaman.

Virüsü temizlediyseniz arkaplanda çalışan bir virüs kaldığını sanmam ama siz yine de Kaspersky gibi antivirüslerle bir tarama daha yapın. Bir antivirüsün bulamadığı virüsü bir diğeri bulabilir. Ayrıca görev yöneticisinden ekran kartını kullanan uygulamaları inceleyebilirsiniz.

Ha ayrıca sorunuzun cevabı: Evet, mining virüsü vardır.

Oyunu kapattıktan sonra bile ekran kartım 75 derece gözüküyor. Önceki haftaya göre oyunda ekran kartı kullanımı artışı gözlemledim öneriniz nedir 1 tane virüs çıktı ve temizledim (mining) virüs kalmış mıdır?
Yeniden başlatın, açıldıktan sonra 10 15 dakika bekleyin bir problem yoktur büyük ihtimalle, işlemciniz nedir?

Procexp64 indirip kontrol edin.

Daha sonra Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı