Mining yaparken internet gerekli midir?

YiğithanEkici

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, mining yapacağım aklıma bir soru takıldı ve internette cevabını bulamadım.

PC internete bağlı değil iken ETH mining yaparken herhangi bir sorun olur mu? Yoksa internete bağlı olsa da olmasa da havuza gönderiyor mu? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, mining yapacağım aklıma bir soru takıldı ve internette cevabını bulamadım.

PC internete bağlı değil iken ETH mining yaparken herhangi bir sorun olur mu? Yoksa internete bağlı olsa da olmasa da havuza gönderiyor mu? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ediyorum.

Hocam ciddi değilsiniz değil mi?

Öncelikle bir havuza bağlantı kurmak daha sonra havuzdan kazım için sürekli yeni görevler almak ve aldığın görevlerden sonra sonucun paylaşılması için internet gereklidir. Madencilik yaparken internet kesildiği anda madencilik işlemi durur. Sistem tamamen internet üzerine kurulu olarak tasarlanmış doğal olarak.

İnternet şart ve internetinizin sorunsuz olması oluyor internet giderse para kayıplara karışıyor uğraştıyor veya ornek 1 saat gitti ve o mining 1 saat masrafı zarara sokuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı