Mining yasaklanmalı veya sınırlandırılmalı mı?

Çünkü objektif bakanlar yasaklanmasını saçma bulurken, ekran kartı alamayıp "ağlayanlar" her yerde miningcilere saldırıyor
Hocam çok ağır konuşmuşsunuz, Miningci dediğimiz şey; oyun için yapılan GPU'ları hiçbir emek harcamadan para kazanmak için elektrikli süpürge gibi sömüren kişilerdir. Bu yüzden Gamerların ağlaması çok normal değil mi?

Bu arada ben Mining yapılmasın demiyorum, sınırlandırılsın. Stoklara bakarsanız ne demek istediğimizi anlarsınız.

Çünkü objektif bakanlar yasaklanmasını saçma bulurken, ekran kartı alamayıp "ağlayanlar" her yerde miningcilere saldırıyor.

Daha fazla kart demek daha fazla gelir demek. Bir ekran kartını nasıl sadece oyun için yapabilirsiniz? Ekran kartı normal çalıştığı gibi çalışıyor mining yaparken.
W.D Gaster hocam selamlar sana ulaşıp bir konuda danışmak istiyorum dc insta bir bağlantı varmıdır

Hocam çok ağır konuşmuşsunuz, Miningci dediğimiz şey; oyun için yapılan GPU'ları hiçbir emek harcamadan para kazanmak için elektrikli süpürge gibi sömüren kişilerdir. Bu yüzden Gamerların ağlaması çok normal değil mi?

Bu arada ben Mining yapılmasın demiyorum, sınırlandırılsın. Stoklara bakarsanız ne demek istediğimizi anlarsınız.
Stoklar sadece miningciler yuzunden bu durumda degil, scalper dolu her yer. Ucuzdan cikis fiyatina alip, 3-4 kati fiyata satiyorlar. Mining olayina sinir getirmek de cok mumkun degil, donanimsal olarak ayni seyi yapiyor kartlar. Ayrica, hicbir emek harcamadan para kazanmak neden bir suc olsun ki? Karsilikli bir cikar iliskisi var sonucta ortada. Hem kart ureticileri para kazaniyor, hem kripto borsasi kazaniyor, hem miningciler kazaniyor hem de devletler kazaniyor. Oyuncular olarak cok asiri onemli degiliz maalesef, biz de para veriyoruz onlar da.
@Byildirim0810 Ozelden yardim istemek yasak, eger konu acip beni etiketlerseniz yardimci olmaya calisirim.

Son düzenleme:
Güneş paneli sisteminiz varsa ve boşta paranız varsa 2021 yılının tümünde mining yapıp 10yıl elinde saklasan çok güzel kar alde edilebilir ve ben yasaklanmasına karşıyım, isteyen istediğini alır.

Mining yapılan kartın anlaşılması için bir yol lazım. 2. el temiz yazıp millete kakalayamasınlar bak bakıyım mining kalıyor mu 1 seneye.

Geri
Yukarı