Mint kullanırken tüm bilgilerim silindi

Ahmet Çavdar

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire A715-75G - İ5 10300H 2.5 GHz Turbo 4.5 GHZ - Intel UHD Graphics & GTX 1650 - 16 GB 2933 MHz

Asus TUF Gaming FX-505DT BQ180T - R5 3550H 2.1 GHz Turbo 3.7 GHz - Vega 8 & GTX 1650 - 16 GB 2400 MHz
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba, ben Mint kurdum sanal makineme. Çalışırken bir klasöre girmek yerine ekranda başka bir ikona tıkladım yanlışlıkla, okuduğum kadarıyla "Prepare shipping for end user" gibi bir şey yazıyordu, yeniden başlatmada aktif olacak falan dedi. Ben de işlerimi kaydedip yeniden başlattım, benden ilk kurulum gibi saat, klavye vb. ayarları istedi. Kullanıcı adı ve şifre istedi, ben de bir isim ve şifre yazdım. Önceki kullanıcı OEM diye geçiyordu, her dosyam oradaydı. Şimdi bu yeni kullanıcıdan OEM'e nasıl geçeceğim? Daha doğrusu geçebilecek miyim? Switch User ile denedim çıkmadı, ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım. Bildiğim ve yeni öğrendiğim tüm veri kurtarma programları ile denedim ama başarısız oldum, sanırım sanal hard disk olduğu için işe yaramadılar. Neyse kodları yazan benim, kökü bende yani gene yazarız. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı