Misafir çocuğu incelemesi

Supreme Yharon

Decapat
Makaleler
2
Yer
Greenpath
Daha fazla  
Merhaba Technopat!
Eğlenelim diye böyle bir konu açıyorum.
Bugün bize misafirler geldi.

KUTU TASARIMI
Misafir çocukları kutusundan biri bebek arabasıyla, biri ise dinazorlu taşıma çantasıyla çıkıyor. Çanta güzel bir detay. Anneler unutulmamış.

ÖZELLİKLER
Çocuklar çok kullanışlı. Genel olarak sessiz çalışıyorlar. Bilgisayarlar için de hevesli değiller. Şeytani planlar yapmaya gerek yok gibi.
Sessizce top oynayabiliyorlar.

FİYATI
Kolayca, her insan tarafından elde edilebilir. Sadece pasta, börek ve patates salatası ile bu kullanışlı çocuklara rahatlıkla erişebilirsiniz.

ÖZET
Dediğim gibi, sadece eğlence için açılmış bir konudur.
İyi sosyaller!

Çocuklar çok kullanışlı. Genel olarak sessiz çalışıyorlar. Bilgisayarlar için de hevesli değiller. Şeytani planlar yapmaya gerek yok gibi.
Sessizce top oynayabiliyorlar.
Bize gelenler de bana saldırıyorlar bilgisayarı açacaksın diye ben de müşteri hizmetlerini aradım bu ürünler takıntılı sürekli bir şey üzerinde takılıyor dedim sağolsunlar beni kırmadılar aldılar çocuklarını.

Bize gelenler de bana saldırıyorlar bilgisayarı açacaksın diye ben de müşteri hizmetlerini aradım bu ürünler takıntılı sürekli bir şey üzerinde takılıyor dedim sağolsunlar beni kırmadılar aldılar çocuklarını.
Geçmiş olsun. Benimkiler daha patlak vermedi, kullanacağız daha.
Siz hangi modeli aldınız? Ben model-1baby kullanıyorum.

Geçmiş olsun. Benimkiler daha patlak vermedi, kullanacağız daha.
Siz hangi modeli aldınız? Ben model-1baby kullanıyorum.
Bunlar 7 model hiç durmuyorlar. Ekran da sürekli saygısız ibaresi çıkmakta sinirlenmeye başladım. Bir de PC'de istediği oyun açılmayınca görev yöneticisine ispiyonluyorlar iyice dellendim. Galiba Acil Yardımı arayacağım ya da bu modelleri geri iade de başvuruda bulunup sorunun da"İmalat Hatası"yazacağım .

Geri
Yukarı