Misafire gidilen çocuğun kızması

Yusuf64

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Dayıma misafirdeyim fakat dayımın oğlu (onun yaşı 12, bense 15) gelmeme kızıyor. "İnternete bağlayabilir misin?" dediğimde "Hayır, bağlamam." diyor (dayım bağladı) ve internetten çıkmamı isteyip duruyor. Benim internetim bitmişti, sürekli azarlıyor, yani anneme anlatsam yalan söylüyor.
Anneme gidelim desem bir 3-4 gün duralım diyor, bir türlü ikna edemiyorum.
Nasıl kurtulabilirim bundan? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Dayıma misafirdeyim fakat dayımın oğlu (onun yaşı 12, bense 15) gelmeme kızıyor. "İnternete bağlayabilir misin?" dediğimde "Hayır, bağlamam." diyor (dayım bağladı) ve internetten çıkmamı isteyip duruyor. Benim internetim bitmişti, sürekli azarlıyor, yani anneme anlatsam yalan söylüyor.
Anneme gidelim desem bir 3-4 gün duralım diyor, bir türlü ikna edemiyorum.
Nasıl kurtulabilirim bundan? :(
Kurtulamazsın ama aynısını yapabilirsin.

Küçük kuzenler sıkıntı oluyor. Dövsen suçlu sen olursun gitmeden telefona birkaç internetsiz oyun indir.

Saygısızlık yapıp vurursa onu yap. Bazen çözüm olabiliyor maalesef. Çocuk laftan anlamıyorsa sana vurduğu zaman tutun onu yakasından kaldırın onu bir güzelcene yatağa yatırıp tehdit edin. Genelde eskiden bana okulda vuran çocuklara aynısını yaptığım olmuştur. İşe yarıyor. Tabii sadece laf ile söylemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı