Misleading:win32/lodi virüsü zararlı mıdır?

Sorun bitmiyorrr

Hectopat
Daha fazla  
Bugün virüs taramasi yaptim (tam tarama) ve virüs çikti, adi Misleading:win32/lodi zararli bir virüs mü sizce hesabıma bir şey olmus mudur?

Yazmayi unutmusum virusu kaldirdi Windows virus hakkinda bilgi almak istedim çunku internete az sonuç var ve bu virus en az 8 aydir PC deymis çunku driverpack proglamindan gelmis.

Türkiye'de yayında olmayan bir diziyi indirecektim. Normalde bu tür işler için güvenilir korsan siteleri kullanırım çünkü tüm ülke buralardan takip ediyor :) , bu sefer Torrent kullanayım dedim. İndirmeye başladığım anda Güvenlik Duvarı alarm verdi. Bu malum dizini belirtti ve etkilenen dosyalar bölümünde driver toolkit ezesini gösterdi. Ben de hepsini temizledim. Yine de Malwarebytes ile bir kez daha kontrol edeceğim.
Türkiye'de yayında olmayan bir diziyi indirecektim. Normalde bu tür işler için güvenilir korsan siteleri kullanırım çünkü tüm ülke buralardan takip ediyor :) , bu sefer Torrent kullanayım dedim. İndirmeye başladığım anda Güvenlik Duvarı alarm verdi. Bu malum dizini belirtti ve etkilenen dosyalar bölümünde driver toolkit ezesini gösterdi. Ben de hepsini temizledim. Yine de Malwarebytes ile bir kez daha kontrol edeceğim.
Haftalar sonra gelen edit: O gün Malwarebytes'i indirdim. 72 tane daha virüs yakaladı. Sonrasında normale döndü.

Bu olaydan sonra Malwarebytes'i satın aldım bile korkudan :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı