Misvak dergisi işine gelmeyen anketi kaldırdı

Sungur doktoru

Centipat
Katılım
3 Şubat 2022
Mesajlar
1.651
Çözümler
6


Kaynak ⏫Hükümete yakınlığı ile bilinen misvak dergisi hangi adayın yanındasınız diye anket yaptı. Bu anket Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında idi.


Anketten
Kılıçdaroğlu %73
Erdoğan %27
Çıktı.

Bunun üzerine anket kaldırıldı kaldırıldıktan sonra misvak bir açıklama yaptı.

1664149503828.png

Özgür Demirtaş'ta buna yanıt olarak bu gönderiyi paylaştı.

1664149541228.png
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Shinya Kogami

Hectopat
Katılım
4 Ocak 2020
Mesajlar
2.176
Çözümler
16
Misvak dergisinin bugüne kadar kayda değer bir yayın yaptığını hiç görmedim. trollerin bile maaşı yapmamış, demek ki ekonomi o kadar kötü he! Vay halimize.

Tesla ışınlanmayı bulmuş diyorlar keşke ışın makinesini yapsaydı. Atatürk her yere ışınlanırdı. Enerjiden tasarruf ederdi 30 yıl daha yaşardı muhteşem bir Türkiye olurdu.

30 çok bile. Sağlıklı 5-10 yıl bile daha fazla yaşasaydı yeterdi. Şimdi bambaşka dünyalarda geziyorduk. Neyse gideyim de kuru ekmeğe ketçap sıkıp suyla yiyeyim.
 

Furylânders

Hectopat
Katılım
8 Şubat 2019
Mesajlar
532
Çözümler
4
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Öğrenci
Tesla okt nlanmayı bulmuş diyorlar keşke ışın makinesini yapsaydı. Atatürk her yere ışınlanırdı. Enerjiden tasarruf ederdi 30 yıl daha yaşardı muhteşem bir Türkiye olurdu.
İşin kötü tarafı şimdi o tarz bir projeyi hayata geçirecek bir gencin/grubun başına ödül bile konuyordur ya da kaçırılmak üzere planlar yapılıyordur, ülkemizde hele Adnan Oktar Babuna gibi para/şöhret vs. için vatan haini olacak çok insan varken böyle projelere girişmeye bile insan korkabiliyor. (Konudan çok alakasız ama canım sıkıldığı için yazdım.)
 
Yukarı