Mitsubishi electiric mi mitsubishi heavy mi?

polar star

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba hepinize klimada bu iki markada aynı hangisi seçilmelidir hangisi gerçek mitsubishdir hangisi daha sağlam ekonomik konforludur electiric mi heavy mi hangisi alınmalıdır.

Merhaba hepinize klimada bu iki markada aynı hangisi seçilmelidir hangisi gerçek mitsubishdir hangisi daha sağlam ekonomik konforludur electiric mi heavy mi hangisi alınmalıdır.

Mitsubishi adını kullanarak iki firma klima üreticisidir.
Electric ve Heavy olmak üzere iki firma vardır.
Heavy Japon kartlarını kullandığı için daha uzun ömürlüdür.
Heavy öneriyorum.

Mitsubishi adını kullanarak iki firma klima üreticisidir.
Electric ve heavy olmak üzere iki firma vardır.
Heavy Japon kartlarını kullandığı için daha uzun ömürlüdür.
Heavy öneriyorum.

Zaten diyor heavy industry yani ne demek ağır endüstri demek yani ev tipi değil iş yeri fabrika endüstriyel bu da ne demek daha uzun ömürlü olması gerekli demek ben heavy industry kelimesinden bunu çıkarttım.

Bildiğim kadarıyla electric kaliteli olanı, iş arkadaşlarım heavy ve electric almıştı. Electric alan enerjiden çok daha fazla tasarruf etmişti.

Mitsubishi electric kesinlikle Mitsubishi heavy gibi eski iç üniteler Wi-Fi'sız kaba tasarımlı vb ama Mitsubishi electric yeni tasarımları olan daha kaliteli bir firma ben olsam Mitsubishi electric alırım kafam rahat olur.
Toshiba almayı düşündünüz mü?

Mitsubishi electric kesinlikle Mitsubishi heavy gibi eski iç üniteler Wi-Fi'sız kaba tasarımlı vb ama Mitsubishi electric yeni tasarımları olan daha kaliteli bir firma ben olsam Mitsubishi electric alırım kafam rahat olur.
Toshiba almayı düşündünüz mü?

Mesajınıza geç döndüm kusura bakmayın Toshiba düşünmüyorum ve Türkiye'den çekildi zaten evet mhı me ye göre kaba tasarımlıdır sesli çalışır me ye göre kararımı meden yana düşünüyorum.

Geri
Yukarı