MIUI 12.5 güncelleme ekranında kaldı

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Selam!

İlk defa Xiaomi bir telefon kullanıyorum ve 15:26 sularında 12.5 güncellemesi başlattım. Telefon kapandı mi logosu geldi ve powered by Android yazısı yerine üç nokta mevcut ve bir şey yükleniyor gibi hareket ediyordu. Güncelleme boyutu 2.9GB'ydi ve 1.2Mbps'lik internetle yükleme yapıyor. Güncelleme ekranı bu dediğim üç noktalı kısım mı yoksa takılı mı kalmış?

Telefon modeli: Redmi 10 2022.

düzenleme: Telefon daha yeni açıldı, neden bu kadar geç sürdüğünü anlayamadım bir bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam!

İlk defa Xiaomi bir telefon kullanıyorum ve 15:26 sularında 12.5 güncellemesi başlattım. Telefon kapandı mi logosu geldi ve powered by Android yazısı yerine üç nokta mevcut ve bir şey yükleniyor gibi hareket ediyordu. Güncelleme boyutu 2.9GB'ydi ve 1.2Mbps'lik internetle yükleme yapıyor. Güncelleme ekranı bu dediğim üç noktalı kısım mı yoksa takılı mı kalmış?

Telefon modeli: Redmi 10 2022.

düzenleme: Telefon daha yeni açıldı, neden bu kadar geç sürdüğünü anlayamadım bir bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?

Hocam telefonda bulunan işlemcinin durumu belli...
+ MIUI ağır bir yazılım/arayüz.

Bu sebeple güncelleme geç kurulmuş diye düşünüyorum bir sıkıntı olacağını sanmam lakin sorunlardan kaçınmak için bir dahaki güncellemeyi entegre etmek yerine offical olarak ROM'u kurmanızı tavsiye ederim.

Hocam telefonda bulunan işlemcinin durumu belli...
+ MIUI ağır bir yazılım/arayüz.

Bu sebeple güncelleme geç kurulmuş diye düşünüyorum bir sıkıntı olacağını sanmam lakin sorunlardan kaçınmak için bir dahaki güncellemeyi entegre etmek yerine offical olarak ROM'u kurmanızı tavsiye ederim.

Berwar hocamı dinlemeyip aptallık ettim ve bu telefonu aldım. Ulan bir güncelleme getiriyorlar 2,9GB. Yaptığım güncelleme güvenlik güncellemesiydi tam 1,4GB idi.

Berwar hocamı dinlemeyip aptallık ettim ve bu telefonu aldım. Ulan bir güncelleme getiriyorlar 2, 9GB. Yaptığım güncelleme güvenlik güncellemesiydi tam 1, 4 GB idi.

Hocam kimsenin zoruna gitmesin ama Xiaomi bu işi yapamıyor.
Şirket orta segment ürünlerinde güzel işler çıkarsa da amiral gemisi telefonlarda kendini belli ediyor.
İş gören telefonları çöp bir arayüz ile bir tuğla yığınına çeviriyor.
MIUI o kadar ağır ve buglu bir arayüz ki yeri geliyor Xiaomi'nin amiral gemisi olarak tanıttığı telefonlarda bile kasıntılar meydana geliyor.
Şahsen Xiaomi'nin en sevmediğim serisi Redmi serisidir. Ne doğru düzgün güncelleme alıyorlar ne de stabil çalışıyorlar.
Keşke o bütçeyi Xiaomi yerine Samsung'a veya Oppo'ya yatırsaydınız.
Veyahut bir çılgınlık yapıp iPhone alsaydınız.
Sorması ayıptır lakin telefonu ikinci elmi aldınız yoksa sıfır mı?
Yine de hayırlı olsun güle güle kullanın. :)

(MIUI beğenmezseniz Custom ROM deneyebilirsiniz)

Hocam kimsenin zoruna gitmesin ama Xiaomi bu işi yapamıyor.
Şirket orta segment ürünlerinde güzel işler çıkarsa da amiral gemisi telefonlarda kendini belli ediyor.
İş gören telefonları çöp bir arayüz ile bir tuğla yığınına çeviriyor.
MIUI o kadar ağır ve buglu bir arayüz ki yeri geliyor Xiaomi'nin amiral gemisi olarak tanıttığı telefonlarda bile kasıntılar meydana geliyor.
Şahsen Xiaomi'nin en sevmediğim serisi Redmi serisidir. Ne doğru düzgün güncelleme alıyorlar ne de stabil çalışıyorlar.
Keşke o bütçeyi Xiaomi yerine Samsung'a veya Oppo'ya yatırsaydınız.
Veyahut bir çılgınlık yapıp iPhone alsaydınız.
Sorması ayıptır lakin telefonu ikinci elmi aldınız yoksa sıfır mı?
Yine de hayırlı olsun güle güle kullanın. :)

(MIUI beğenmezseniz Custom ROM deneyebilirsiniz)

Bence güzel telefon tek sıkıntısı o sürümler falan çünkü bu fiyata böyle özelliklere sahip telefon bulmak zor Türkiye'de yaşıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı