MIUI 12.5 tema değişikliği nasıl geri alınır?

EnesEfe

Hectopat
Yer
Beşiktaş çArşı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Birkaç haftadır Wi-Fi'siz ortamda bulunduğum için yapamadığım güncellemeyi sonunda yaptım. Fakat telefon hiç bana sormadan duvar kağıdından tutun ses açma temasına kadar her şeyi değiştirmiş.

Ve şu an kareli bir şekilde berbat gözüküyor. Ayrıca eski duvar kağıdımı da bulamıyorum (telefonun kendi duvar kağıdıydı). Bildirim panelindeki sabit duran Mi Fit logosu simsiyah gözüküyor.

Bunları nasıl eski haline çeviririm? Sürümü geri çevirmek istemiyorum bu benden izinsiz yaptığı tema değişikliklerini nasıl geri çeviririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an ki temanın ekran görüntüsünü buraya yükleyin. Hepsini anlatayım hemen.
Tam olarak tema gibi değil her şey değişmiş. Örneğin artık Spotify kilit ekranındayken müziği ileri almak için ekranı yukardan aşağı çekmek gerekiyor, veya yukarda da dediğim gibi ses açma kapama animasyonu değişmiş eskisini istiyorum ben. Ve bugün kalktığımda artık telefonu kapatıp açtığımda ve ss aldığımda ses çıkmaya başladı (bunu ayarlardan kapattım ama kendi kendine getirmiş sonuçta bu özelliği).

Dosya Ekleri

• IMG_20210802_133529.jpg
    IMG_20210802_133529.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 224
Tam olarak tema gibi değil her şey değişmiş. Örneğin artık Spotify kilit ekranındayken müziği ileri almak için ekranı yukardan aşağı çekmek gerekiyor, veya yukarda da dediğim gibi ses açma kapama animasyonu değişmiş eskisini istiyorum ben. Ve bugün kalktığımda artık telefonu kapatıp açtığımda ve ss aldığımda ses çıkmaya başladı (bunu ayarlardan kapattım ama kendi kendine getirmiş sonuçta bu özelliği).
Bu küçük güncellemelerden değil sonuçta gayet normal ve yeni özelliklerden yani.

NOT : Eski olduğunu biliyorum merak kalmadın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı